Black Friday u Netatmo: Některé produkty jsou za půlku

Netatmo Black Friday akce

Společnost Netatmo, populární výrobce smart home zařízení, na svém e-shopu nabízí v rámci Black Friday až 50% slevy na vybrané produkty. Nabídka je platná až do pondělí 29. listopadu a ke každému nákupu výrobku bude také platit prodloužená záruka na 5 let.

Black Friday u Netatmo

  • Inteligentní meteostanice v reálném čase měří venkovní i vnitřní prostředí. V případě, zhoršení kvality ovzduší, upozorní uživatele pomocí oznámení zaslaných na jeho smartphone. Díky archivování dat umožňuje sledovat vývoj kvality ovzduší v okolí (-30 %)
  • Doplňky k Inteligentní meteostanici: Inteligentní anemometr umožňuje sledovat rychlost a směr větru, Inteligentní srážkoměr měří hladinu srážek a Přídavný inteligentní vnitřní modul v kombinaci s Inteligentní meteostanicí sleduje ovzduší v další místnosti (-33 %)
  • Inteligentní termostat navržený Philippem Starckem pomůže ušetřit elektrickou energii (-33 %)
  • Přídavné inteligentní termostatické hlavice doplňují Inteligentní termostat, s jejich pomocí je možné kontrolovat teplotu v každé místnosti zvlášť (-33 %)
  • Inteligentní modulační termostat je kompatibilní s kotli s protokolem OpenTherm (-25 %)
  • Inteligentní interiérová kamera s funkcí rozpoznání obličeje bezprostředně upozorní uživatele v případě, že dojde k vniknutí do jeho domácnosti (-50 %)

Co by se vám domů hodilo?

Zdroj: TZ

 

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)