Nestlé si v nové reklamě na KitKat utahuje z Apple – na řadu přišel Jony Ive!

Jony Ive KitKat

Dnes se na svět dostala informace o finálním pojmenování nové verze systému Android. Jak už jsme Vás informovali, bude se jmenovat Android 4.4 KitKat. Ano, je to tak, poprvé se bude verze Androidu jmenovat po konkrétní značce sladkostí, nikoliv po obecném názvu nějaké cukrovinky, jak tomu bylo u předchozích verzí.

Předešlé verze systému Android: Cupcake (1.5) Donut (1.6) Eclair (2.0) Froyo (2.2) Gingerbread (2.3) Honeycomb (3.0) Ice Cream Sandwich (4.0) Jelly Bean (4.1-4.3) Předešlé verze systému Android:
Cupcake (1.5) – Košíček
Donut (1.6) – Kobliha
Eclair (2.0) –  Banánek se šlehačkou
Froyo (2.2) – Mražený jogurt
Gingerbread (2.3) – Perníček
Honeycomb (3.0) – Medová plástev
Ice Cream Sandwich (4.0) – Ruská zmrzlina
Jelly Bean (4.1-4.3) – Želé bonbóny

Vzápětí, po uveřejnění této informace, se na YouTube dostala také reklama z dílny společnosti Nestlé, která paroduje představování nových zařízení designérem a viceprezidentem společnosti Apple Jony Ivem. Pokud už jste některé z jeho vystoupení viděli, dáte mi za pravdu, že herec v reklamě dokázal vystihnout jak jeho gesta, tak intonaci dokonale. K videu už jen krátce, jedná se o představení úžasné čokoládové tyčinky, která díky několika velikostem a dokonalému tvaru padne do kapsy a do ruky každému. Teď už přeji příjemnou zábavu.

Android KITKAT 4.4 – The future of confectionery

Android KITKAT 4.4 - The future of confectionery

zdroj: YouTube kanál KitKat

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)