Menu

Nejnovější Android aplikace z Google Play #130: Žádná zásilka vám neunikne

Dnešní díl seriálu nejnovějších aplikací nabídne alternativní galerii Picnic, která v malém balíčku nabídne spoustu funkcí a polaroidový design. Pokud jste někdy zatoužili po stahování obsahu z Instagramu, videa i obrázky si jednoduše uložíte pomocí aplikace Instagrab. Se sledovací aplikací AfterShip vám už žádná zásilka neunikne – dokonce ani ta od České pošty. Na závěr si dáme trochu nostalgie – díky Camera Auto Timestamp bude v rohu každé vaší fotografie datum pořízení.

Aplikace Picnic promění vaši galerii

Uvažujete o změně galerie? Picnic v malém souboru balí hravé a vkusné prostředí. Náhledy složek zobrazí v polaroidovém stylu, s bílými rámečky a načrtnutým názvem. Vzhled však není jediným zajímavým aspektem – vývojář aplikace slibuje přidat funkce typu cloudového zálohování nebo podporu Chromecastu.

Picnic poslouží i v případě, že chcete v galerie určité složky či obrázky schovávat před zraky zvědavců – stačí je v aplikaci jednoduše skrýt. Zdarma si prohlédnete jak klasické fotografie, tak 360stupňové záběry nebo GIF soubory. Pro odstranění poněkud otravné reklamy je pouze na vás, kolik vývojáři přispějete – nejméně vás odstranění reklam přijde na 1 dolar.

Picnic - Gallery
Picnic - Gallery
Developer: Matteo Franzosi
Price: Free+

Stahujte videa a fotky pohodlně z Instagramu díky Instagrab

Stahování fotek nebo videí na Instagramu zkrátka není možné. Pokud si však z různých důvodů chcete v plné kvalitě stáhnout své vystavené fotografie zpět do zařízení nebo se vám zalíbil zajímavý záběr či video, pomocí nenápadné aplikace Instagrab obsah stáhnete přímo do zařízení. Stačí aplikaci nainstalovat a poté pomocí tří teček pod požadovanou fotografiií nebo videem zkopírovat URL. Aplikace akci zaregistruje a vše je během okamžiku staženo.

The app was not found in the store. :-(

S AfterShip vám neunikne žádná zásilka

Proč sledovat zásilky objednané z internetu na webových stránkách nebo v často nepřehledných aplikacích přepravních služeb, když vám na vše stačí jedna jediná jednoduchá služba? AfterShip podporuje téměř dvě stovky přepravců celého z světa, včetně České pošty. Ať už sledujete zásilku z Číny, amerického Amazonu nebo z Prahy, v aplikaci stačí zadat poskytnutý kód a sama přepravce přiřadí.

Uživatelské rozhraní se soustředí na ty nejzákladnější prvky a je tak velmi přehledné. Jednotlivé sledované objednávky lze přehledně pojmenovat, dočkáte se i notifikací při změně polohy balíku.

Automatické datum na fotografiích s Camera Auto Timestamp

Na analogových fotografiích a starších kamerových záběrech často naleznete v rohu malé a nenápadné datum a čas. Proč si každodenní záběry pořízené smartphony neobohatit stejnými retro údaji? Ačkoli se datum pořízení promítne do podrobností fotografie, nostalgické zobrazení času má něco do sebe. Vybrat si můžete z různých formátů dat i údajů, za poplatek se dočkáte i prémiových funkcí.

Camera Auto Timestamp
Camera Auto Timestamp
Developer: AscendApps
Price: Free+

Další skvělé novinky z Google Play

 

Komentáře

pavoukandre

z aplikace
25.4.2016 9:11

aftership neni špatný ale lepší mi přijde 17TRACK.

Biri

z aplikace
25.4.2016 9:37

Sleduje to i zasilky z číny? myšleno aliexpress

Stileth

Stileth 0

z aplikace
25.4.2016 10:20

Tak teď jsem zkusil 2 zásilky a Aftership u jedné ukázal půlku informací a u druhé nic. Naproti tomu 17TRACK ukázal správně obě dvě.

Radeg

radeg 20

z aplikace
25.4.2016 11:04

Když se podívám na oprávnění, která požaduje apka Sledování zásilek, pak nějak nechápu požadavky Aftership-u.

Game

z aplikace
25.4.2016 15:06

Aplikace na sledování zásilek, vůbec nevidí zásilky z aliexpressu takže k ničemu… Vyzkoušel jsem 17TRACK jak tu někdo uvádí a tam to šlape… Thanks

nosac

z aplikace
26.4.2016 5:39

Zrovna sleduji zásilku České pošty. Zatím všechny info přišli. Škoda že není lokalizovaná do češtiny.

Zdenek87

zdenek87 0

z aplikace
26.4.2016 5:51

používám app od České pošty a pak ještě app Sledování zásilek. Ale to asi kvůli tomu, že si nic ze zahraničí neobjednávám. Těm tyto dvě vyhovovat nebudou

RSS (komentáře k článku)