Nejnovější Android aplikace z Google Play #130: Žádná zásilka vám neunikne

Nejnovější aplikace z google play

Dnešní díl seriálu nejnovějších aplikací nabídne alternativní galerii Picnic, která v malém balíčku nabídne spoustu funkcí a polaroidový design. Pokud jste někdy zatoužili po stahování obsahu z Instagramu, videa i obrázky si jednoduše uložíte pomocí aplikace Instagrab. Se sledovací aplikací AfterShip vám už žádná zásilka neunikne – dokonce ani ta od České pošty. Na závěr si dáme trochu nostalgie – díky Camera Auto Timestamp bude v rohu každé vaší fotografie datum pořízení.

Aplikace Picnic promění vaši galerii

Uvažujete o změně galerie? Picnic v malém souboru balí hravé a vkusné prostředí. Náhledy složek zobrazí v polaroidovém stylu, s bílými rámečky a načrtnutým názvem. Vzhled však není jediným zajímavým aspektem – vývojář aplikace slibuje přidat funkce typu cloudového zálohování nebo podporu Chromecastu.

Picnic poslouží i v případě, že chcete v galerie určité složky či obrázky schovávat před zraky zvědavců – stačí je v aplikaci jednoduše skrýt. Zdarma si prohlédnete jak klasické fotografie, tak 360stupňové záběry nebo GIF soubory. Pro odstranění poněkud otravné reklamy je pouze na vás, kolik vývojáři přispějete – nejméně vás odstranění reklam přijde na 1 dolar.

Picnic - Gallery
Picnic - Gallery

Stahujte videa a fotky pohodlně z Instagramu díky Instagrab

Stahování fotek nebo videí na Instagramu zkrátka není možné. Pokud si však z různých důvodů chcete v plné kvalitě stáhnout své vystavené fotografie zpět do zařízení nebo se vám zalíbil zajímavý záběr či video, pomocí nenápadné aplikace Instagrab obsah stáhnete přímo do zařízení. Stačí aplikaci nainstalovat a poté pomocí tří teček pod požadovanou fotografiií nebo videem zkopírovat URL. Aplikace akci zaregistruje a vše je během okamžiku staženo.

cef0140ffc4d4aac889c507d5a7b801c?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

S AfterShip vám neunikne žádná zásilka

Proč sledovat zásilky objednané z internetu na webových stránkách nebo v často nepřehledných aplikacích přepravních služeb, když vám na vše stačí jedna jediná jednoduchá služba? AfterShip podporuje téměř dvě stovky přepravců celého z světa, včetně České pošty. Ať už sledujete zásilku z Číny, amerického Amazonu nebo z Prahy, v aplikaci stačí zadat poskytnutý kód a sama přepravce přiřadí.

Uživatelské rozhraní se soustředí na ty nejzákladnější prvky a je tak velmi přehledné. Jednotlivé sledované objednávky lze přehledně pojmenovat, dočkáte se i notifikací při změně polohy balíku.

AfterShip Package Tracker - Tr
AfterShip Package Tracker - Tr

Automatické datum na fotografiích s Camera Auto Timestamp

Na analogových fotografiích a starších kamerových záběrech často naleznete v rohu malé a nenápadné datum a čas. Proč si každodenní záběry pořízené smartphony neobohatit stejnými retro údaji? Ačkoli se datum pořízení promítne do podrobností fotografie, nostalgické zobrazení času má něco do sebe. Vybrat si můžete z různých formátů dat i údajů, za poplatek se dočkáte i prémiových funkcí.

Camera Auto Timestamp
Camera Auto Timestamp

Další skvělé novinky z Google Play

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)