TOPlist

Honor brzy představí náramek Band 5. Nebude chybět AMOLED displej a měření kyslíku v krvi

honor band 5 spekulace

Na trhu s chytrými náramky se nyní vše točí hlavně kolem Xiaomi Mi Band 4. Konkurence v podobě Honoru chystá odpověď s názvem Honor Band 5. První detaily prozradil přímo prezident společnosti na sociální síti Weibo. Náramek Band 5 by měl být představen společně s telefonem Honor 9X.

Chytrý náramek Band 5 bude mít AMOLED displej

Současná verze Honor Band 4 byla představena minulý rok v září, není tak velkým překvapením, že se finišují přípravy na představení nové generace. Šéf společnosti Honor George Zhao zveřejnil na sociální síti Weibo fotografii, na které již měl nový náramek.

honor band 5

Všimnout si můžete podobného designu jako u Band 4. Nechybí barevný AMOLED displej a jedno tlačítko, které je ukryté v kruhu pod displejem. Náramek bude v první řadě měřit tepovou frekvenci, kromě toho se ale Honor zaměřil i na měření hladiny kyslíku v krvi. Díky tomu dokáže odhalit únavu, nevolnost či závratě. Samozřejmostí je i sledování spánku a základní propojení s telefonem.

Zhao neprozradil datum představení, očekává se ale, že by to mohlo být přímo s představením telefonu Honor 9X, takže ke konci tohoto měsíce bychom mohli vidět i novou verzi náramku.

Dáváte přednost Honor Band před Xiaomi Mi Band?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)