Menu

Snadné nahrávání hovorů s aplikací Automatic Call Recorder

Chtěli byste nahrávat své hovory, ale váš telefon takovou funkci nativně nepodporuje? Úspěšně jsme otestovali program Automatic Call Recorder, který se o vše dokonale postará. Stačí ho jen nainstalovat a věnovat několik okamžiků nastavení. Kromě nahrávání hovorů tento program zvládá i archivaci zvukových záznamů do cloudu, vyhledávání, přidávání poznámek a řadu dalších užitečných funkcí.

Co Automatic Call Recorder slibuje?

Aplikace umí nahrávat všechny hovory, přičemž je na uživateli, které se rozhodne uložit. Volitelně lze nastavit kontakty, jejichž hovory budou nahrávány, nebo naopak ignorovány. Pořízené záznamy lze samozřejmě poslouchat, přidávat k nim textové poznámky a sdílet skrze další programy. Nechybí ani synchronizace s cloudem – jmenovitě jsou podporovány služby Disk Google a Dropbox.

Sami autoři programu upozorňují, že nahrávání nemusí fungovat na všech telefonech, případně kvalita nahrávky nemusí být dostačující. I proto dávají k dispozici bezplatnou verzi na otestování. V případě nefunkčnosti pak doporučují buď zkusit nastavit jiný zdroj zvuku, nebo využít hlasitý poslech a nahrávání přes mikrofon, což ovšem v mnoha situacích není ideální řešení.

Aplikace dovoluje změnu cílové složky, do které budou nahrávky ukládány, nastavení velikosti prostoru pro soubory, přičemž počet archivovaných nahrávek je omezen pouze velikostí paměťového úložiště.

Z dalších funkcí a vlastností jmenujme:

 • Ukládání důležitých nahrávek do samostatné složky.
 • Nabídka s možnostmi bezprostředně po ukončení hovoru.
 • Hledání nahrávek podle kontaktu, telefonního čísla nebo poznámky.
 • Tři výchozí nastavení pro nahrávání: vše s výjimkou ignorovaných kontaktů, nahrávání jen zvolených kontaktů a pouze hovorů z čísel, jež nemáte uložené.

Jak Automatic Call Recorder funguje v praxi?

Aplikaci ve verzi 4.14 jsme nainstalovali na redakční telefon Sony Xperia Z3 s oficiálním Androidem 5.0.2 Lollipop. Prvním faktem, kterého si všimnete po spuštění a úvodní krátké konfiguraci, je uživatelské prostředí, odpovídající posledním designovým trendům. Příjemným překvapením je pak lokalizace programu do češtiny.

Po levé straně je nabídka s možnostmi provázání cloudových služeb Disk Google a Dropbox, odkaz na aplikaci hlasového záznamníku, nedávno použité kontakty (tuto možnost lze vypnout), vstup do nastavení, sdílení odkazu na program a přechod na placenou verzi Pro.

V kontextové nabídce naleznete možnost vícenásobného výběru a taktéž vstup do nastavení. V horní nástrojové liště je pak tlačítko vyhledávání, umožňující hledat záznamy podle jména kontaktu či textu poznámky.

Záznamy jsou rozdělené do dvou sekcí: Doručená pošta a Uloženo, mezi kterými lze přepínat tradičním horizontálním posunem. Položky, které uložíte, se přesunou z doručené pošty do uložených. U každého záznamu je zobrazena ikona kontaktu, jméno, datum a čas hovoru a jeho délka.

Po klepnutí na záznam se ukážou další podrobnosti, obsahující telefonní číslo a formát nahrávky. Nabídka obsahuje následující možnosti:

 • Přehrát – přehraje záznam hovoru ve vlastním jednoduchém přehrávači. K dispozici jsou funkce posunu v nahrávce, pozastavení a opětovné spuštění přehrávání.
 • Upravit poznámky k hovoru – každý záznam lze doplnit o textové poznámky – konkrétně můžete zadat předmět, případně další popis. Tyto údaje pak lze využít při pozdějším vyhledávání.
 • Odstranit – smaže nahrávku ze seznamu.
 • Sdílet – sdílení souboru se záznamem skrze další aplikace – například nahrání do cloudu, odeslání e-mailem apod.
 • Volat – klasický hovor na zvolený kontakt.
 • Historie kontaktů – seznam hovorů s daným telefonním číslem.
 • Kontaktní údaje – zobrazí informace z adresáře telefonu.
 • Nenahrávat tento kontakt – pokud například z důvodu uchování soukromí či potenciálně citlivých informací nechcete hovory s některým kontaktem zaznamenávat, je tady tato možnost.
 • Automaticky ukládat tento kontakt – po ukončení hovoru automaticky uloží záznam z výchozí složky do uložených. Funkce je dostupná jen ve verzi Pro.

V případě, že se rozhodnete využít podpory cloudových disků, budete mít na výběr z Dropboxu a Disku Google. Po přihlášení ke zvolené službě můžete aktivovat synchronizaci nahrávek s cloudem, takže o ně nepřijdete ani v případě poškození, závady, ztráty či zcizení telefonu. Ukládání může probíhat automaticky, ale pokud máte omezené datové přenosy u svého operátora, lze synchronizaci provádět pouze při připojení přes Wi-Fi.

Možnosti nastavení

Do nastavení se dostanete buď přes postranní, nebo kontextovou nabídku. Seznam možností je skutečně hodně dlouhý a jeho rozebrání by přesáhlo rámec této recenze, takže se podíváme jen na vybrané funkce.

 • Nahrát hovory – hlavní přepínač, aktivující automatické nahrávání hovorů.
 • Cloud – nastavení cloudového disku, do kterého budou synchronizovány nahrávky.
 • Zvukový zdroj – výběr zdroje, který bude nahráván. Pokud by aplikace nefungovala a v záznamu například chyběla druhá strana, zkuste postupně všechny možnosti. Na redakční Xperii Z3 nám nahrávání fungovalo s nastavením Voice Call.
 • Typ souboru – výběr formátu nahrávky – volit můžete mezi 3GP, AMR a WAV.
 • Motivy – možnost výběru mezi světlým a tmavým grafickým rozhraním.
 • Zobrazit předmět – budete-li záznamy opatřovat poznámkami, pak vám orientaci v nich usnadní zobrazování zadaných předmětů.
 • Jazyk – aplikace po prvním spuštění automaticky komunikovala česky, nicméně v nastavení lze přepnout do mnoha dalších jazyků.
 • Velikost schránky doručené pošty – kolik hovorů má být uchováno v této sekci, než aplikace začne přepisovat nejstarší novějšími (ve verzi zdarma je to maximálně 200 hovorů, v placené až 1000).
 • Výchozí režim – volba režimu nahrávání (viz výše v popisku). Vedle toho lze zvolit kontakty, jež bude aplikace ignorovat, nebo naopak vždy nahrávat.
 • Oznámení – volitelné zobrazení informací, obrázku volajícího a souhrn v oznamovací liště.)
 • Možnosti – automatické zapínání hlasitého reproduktoru, nenahrávání při použití Bluetooth, zvýšení hlasitosti záznamu a použití externího přehrávače.
 • Zatřesení – jestliže si pořídíte placenou verzi Pro, budete moci aktivovat nahrávání zatřesením telefonu. V takovém případě lze v této sekci nastavit citlivost zatřesení.
 • Úložiště – cesta, kam budou ukládány soubory s nahrávkami (ve výchozím stavu je to /sdcard/CallRecordings/).
 • Na konci nabídky jsou odkazy pro sdílení odkazu na aplikaci, upgrade na verzi Pro, informace o programu, novinkách a verzi.

Praktické zkušenosti aneb Jak nahrávání hovorů funguje?

Na telefonu Sony Xperia Z3 aplikace fungovala tak, jak bychom očekávali – automaticky tedy nahrávala všechny příchozí i odchozí hovory bez nutnosti jakékoli interakce ze strany uživatele. Záznam byl kvalitní a srozumitelný, nicméně subjektivně byla lépe slyšet druhá strana hovoru. V nastavení zvukového zdroje jsme zvolili variantu Voice Call, přičemž pro zaznamenání hlasu druhé strany nebylo nutné zapínat hlasitý reproduktor. Po ukončení hovoru se v oznamovací oblasti zobrazoval zástupce pro rychlý přístup k záznamu. Spolehlivě fungovalo také ukládání do cloudového úložiště Disk Google. Realizovali jsme během testování několik hovorů, přičemž ve všech případech program fungoval na jedničku.

Resumé

Aplikace patří do kategorie “nainstaluj a dál se nemusíš o nic starat.” Po instalaci a úvodním nastavení vše probíhá zcela automaticky a jediným úkolem uživatele tak je výběr hovorů, které chce uložit. Uživatelské prostředí je jednoduché a snadno pochopitelné i pro laika, k čemuž přispívá i lokalizace do češtiny.

Jako užitečnou pro pozdější orientaci v záznamech hodnotíme funkci přidání poznámek ke každému hovoru, ve kterých lze také vyhledávat. Není tak například problém najít šéfovi hovor, ve kterém vám slíbil dovolenou :).

Automatic Call Recorder si dosud nainstalovalo více než deset milionů uživatelů a známka 4,2 svědčí o tom, že naprostá většina z nich byla s tímto programem spokojená. Potěšujícím faktem je, že aplikaci můžete používat zcela zdarma na zařízeních s Androidem 2.3 a novějším.

Placená verze za 160 korun dovoluje nastavení jednotlivých kontaktů, jejichž hovory budou zaznamenávány a jejich ukládání do cloudu. Dále přidává možnost aktivovat nahrávání zatřesením telefonu a automatické ukládání hovorů od zvolených kontaktů. Kromě toho odstraňuje reklamní proužky.

Základní funkce – tedy nahrávání, ukládání a zálohování zvukových záznamů hovorů – ale zvládá i verze zdarma, takže investovat peníze za tyto služby není nezbytné.

Automatic Call Recorder
Automatic Call Recorder
Developer: Appliqato
Price: Free
 

Komentáře

Majky

Majky

z aplikace
22.4.2015 18:18

Osobne pouzivam jinou apku, ktera vyjde tusim levneji a max spokojenost:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.globaleffect.callrecord

Mr. Arakin

Mr. Arakin

z aplikace
22.4.2015 18:43

Majky: Take pouzivam k plne spokojenosti ACR od Global Effect. Funguje vyborne.

jakub

jakub

z aplikace
22.4.2015 19:06

nepotřebuji eyxerni app dik xiaomi a v6 mám integrovnou taky nahrává do cloudu

Smartmobil

Smartmobil 0

22.4.2015 19:21

Na Nexus 4 nefunguje nič bez rootu.

dunco

dunco

z aplikace
22.4.2015 19:50

Pokuď vím, tak bez upozornění, že hovor je nahráván a bez souhlasu druhé strany je to u nás protizákonné.

pwnz

pwnz

22.4.2015 19:57

Presne tak, bez souhlasu druhe strany to je protizakonne.
Navic, i kdyby se vam nekdo v nahranym rozhovoru priznal treba k vrazde, pokud k tomu nedal souhlas, nahravka nemuze u soudu slouzit jako dukaz a bude ignorovana.

Libor

Libor

22.4.2015 19:57

Xperia Z1 funguje parádně. Mohu doporučit.

XCrow

XCrow 1

z aplikace
22.4.2015 20:17

Nemam ani sajn o tomto zakone, ale podle tehle logiky, bych musel sbirat souhlasy od vsech pokazdy kdyz na verejnosti vytahnu kameru nebo fotak:)

Jerry

Jerry

22.4.2015 20:21

Zkus na N4 Total Recall a různé metody nahrávání, mě jedna z nich funguje na Note3, i když normálně to bez rootu nejde.

pwnz

pwnz

22.4.2015 20:30

XCrow: Tady jde o pouziti toho zaznamu. Jasny, kdyz si natocis video na Vaclavaku, a nebudes s nim delat nic jinyho nez to, ze se na nej podivas doma, jsi v pohode. Ale kdyby si to chtel dat treba do reklamy, nemuzes.

U prumyslovejch kamer je to zase treba vyreseny tim, ze je na dverich nalepka “prostor monitorovan”, a tim ze tam chodis si dal vlastne souhlas.

MartinH

z aplikace
22.4.2015 20:34

Nahrávání pochopitelně protizákonné není. Jedinou výjimkou je obchodní hovor, kdy je naopak povinné. Situace se mění pouze pro firmy dle jejich oboru podnikání, fyzická osoba může nahrávat co chce, limity jsou až u zveřejnění.

FAKTUZMETEDZACINATEULTRASTVAT

22.4.2015 20:58

Pouze k umírnění místních spekulací o protizákonném nahrávání. Pokud je to pro Vaši osobní potřebu, pak si v podstatě můžete nahrávat koho chcete a věřte, že Vás za to nikdo stíhat nebude. Horší by bylo, kdybyste na základě hovoru po někom něco chtěli …. třeba že Vám opilý něco slíbil a vy jste si to nahráli. ALE … a to je důležité ALE. Soud může v případě že se VY dostanete od problémů a bude třeba něco prokázat, použít jako důkaz COKOLIV … a to zejména v zájmu strany, která je v “obranné” pozici. Jako důkazní materiál tedy hovor můžete použít i v případě, že byl nahrán protizákonně … ale musí jít o trestný čin, nikoliv o běžné záležitosti či nějaké dohody atp.

Majky

Majky

z aplikace
22.4.2015 21:03

Pouzivam to hlavne pro sve ucely. Nekdo mi rekne cestu a nevim jak vy, ale po 3. odbočení uz ai prd pamatuju a nebo nekdo vola, predstavi se a za 5 minut vim pendrek, jak se menoval…
Jinak jak pisi zasveceni, pro vlastni potrebu si u nas muzu nahravat co chci, tak at si chytralci bejdrive nastuduji zakony a pak tu hazi moudra

Talamasca

Talamasca

22.4.2015 21:06

Nahravanie hovorov bez upozornenia nezakonne je!

Rovnako ako tvorba audiovizualneho obsahu z monitorovacich systemov ci uz na verejnom priestranstve, alebo v sukromnych priestoroch (pre blbych: kamerovy system) je nezakonna, pokial k tomu na viditelnom mieste nie je upozornenie!

Bruk

z aplikace
22.4.2015 21:14

V minulosti zde byla podobná rozsáhlá recenze na aplikaci Incall Recorder. Aplikace byla rovněž ve verzi free a placená. Zakoupil jsem po vyzkoušení plnou verzi a do půl roku byla stažena z Google Play. Tohle mě fakt se.re a u téhle apky to může dopadnout podobně. Jak tohle řešíte? Moje aplikace je totálně bez podpory. A instalovat a pak zase mazat a instalovat jinou, to je na palici.

JanFogas

JanFogas

22.4.2015 21:45

Funguje vám to? Nevím co dělám špatně, ale můj hlas v tom nějak není slyšet, takže nepoužitelné – Galaxy S4 (5.0.1).

JanFogas

JanFogas

22.4.2015 21:52

Bruk: No, myslím si, že v takovém případě by měl Google peníze vrátit). Pokud ti ale jde o appku, tak použij funkci zálohy třeba v Clean Masteru. Z appky ti udělá instalačku a tu si pak někde uložíš. ;-)

Bruk

z aplikace
22.4.2015 22:35

JanFogas: Nevím, jestli se vrací peníze i když to je placeno pak přímo přes appku. Ale jde mi hlavně o to, abych nemusel každou chvíli instalovat novou. Zálohu nepotřebuji. Chci, aby měla aplikace funkční podporu. Ale to hold nikdo nezaručí.

PaštiX

PaštiX

z aplikace
22.4.2015 23:23

používám přes měsíc. ..naprostá spokojenost. …úplně čisté nahrávky obou stran nemá chybu. …

freddy158

z aplikace
23.4.2015 6:56

kazdej činan to ma uz v zakladu ;-)
a ohledne sporu se zakonem.upozornim ze je hovor nahravan a je to ;-)

Martin.F

Martin.F

23.4.2015 7:15

Na Lenovo S850 se nainstaluje,nastaví,provede se hovor a aplikace nenahrává ani kdybych se na hlavu stavěl.

ipkis

z aplikace
23.4.2015 9:18

Já používám total recall, je to v češtině, jednoduchy nastavení a funguje spolehlive. Max. spokojenost.

michal.as

michal.as

23.4.2015 10:08

Appku jsem měl od výrobce nainstalovanou, funguje už asi rok bez problémů a už párkrát jsem ocenil, když si třeba domluvím schůzku na rušné ulici nebo po pěti pivech:)

Petr M.

Petr M.

23.4.2015 11:21

Talamasca: vskutku nemáte pravdu. Jako fyzická osoba si nahrávat hovory můžete i bez upozornění té druhé straně. To upozornění se týká právnických osob …. proto Vás také všude upozorňují. Alespoň u nás v CZ to tak platí. Pokud to máte na Slovensku jinak, je to možné, ale pak to nepleťte do diskuze na CZ serveru.
A pokud nezvládáte zákony, zkuste se k nim raději nevyjadřovat, prosím. V tomto případě mícháte dohromady různé věci (video záznamy a audio záznamy).

Luboš

Luboš

23.4.2015 12:40

Používám asi 2 měsíce a bez problémů….silný zvukový záznam obou stran…super aplikace

Hubasino

Hubasino

23.4.2015 15:26

Aplikace asi fajn, mám jinou aplikaci a také spokojenost. Co mě však v této souvislosti napadlo – existuje také aplikace, která zabrání nahrávání hovoru druhé straně? Co jsem tak serfoval internetem tak nic moc, spíš nic než moc :-)

FAKTUZMETEDZACINATEULTRASTVAT

23.4.2015 21:47

Hubasino: Je to nemožné ;)

Peter

Peter

27.4.2015 13:13

Veľmi dobré skúsenosti mám s Callrecorderom od Skvalex, žiaľ pre kvalitné a spolahlivé nahrávanie vyžaduje root, ACR raz funguje inoikedy nie. Najnovšie som objavil BoldbeastRecorder, na pohľad veľmi jednoduchý, ktorý od verzie 7.5 funguje perfektne na mnohých amartfónoch aj bez rootu – odporúčam.

bluk

bluk

27.4.2015 18:21

Zdravim. Tak o tomto programu vim setsakramentsky vic, nezli autor recenze. Ale jinak tento pocin chvalim a nechtel bych, aby to znelo negativne, ale jako fakt. Program jsem zacal pouzivat v roce 2012/2013, a drzel ho do 2014. Tenkrat pro mou Xperii ST15i, toho moc nebylo. pokud si dobre pamatuju, byly mezi verzi pro a lite minimalni rozdily. Pak vsak autori zacali jit cestou, diky ktere hodne lidi tento program opoustelo. Kazda nova verze lite, byla oklestenejsji a oklestenejsi. Pokud je tedy pravda, co pise pan Kilian nyni, asi je probudila konkurence :-) A ted me zkusenosti. Pokud program puouzivate jako napriklad zivnostnik a mate hovoru cca 8-10 za den, je naprosto silene porad hledet na to, je ukladat. No, da se na to zvyknout. Starsi verze, pojud si dobre pamatuji nela omezenou dorucenou postu na 100 hovoru. Verze 2013, mi 2x vymazala komplet celu slozku dorucene, jen tak, bez upozorneni. Cim vice poznamek ukladate k hovorum tim vice jste v kelu, kdyz se program potenti :-) Dasli vec, aby se zobrazovalo ulozene jmeno v adresari, chtel program neustale prefix +420. Cili kontakty, ktere byly v adresari bez prefixu, jste museli neustale predelavat. Zaloha tohoto programu? Tu jsem jakteziv nepochopil. Zkuste si ji jednou prohlednout tak jak je. Pro kazdy den jina slozka, neprejmenovane hovory, cili vidite pouze telefonni cisla, atd atp. Proste pri ztrate dat, mate k naprave toho, co program bezne zobrazuje, kdyz je v poradku, cca tyden prace, a nadavate tak, ze v dome opadava omitka. Nevite totiz ani ktere hovory patrily do dorucene a ulozene. Proste mazec .-) verze 2014, po celkove ztrate dat, kdy mi po nejake te mysce a otevreni programu zmizely i ulozene hovory, cili program byl komplet prazdny, nejakym zazrakem nacetla po reinstall hovory zpet, ovsem zmizely poznamky k hovorum. Nasledne jsem zakoupil placenou verzi, abych se temto vecem vyhnul. Nedosahl jsem ovsem naimportovani hovoru a struktury z verze lite :-) Program proste nic nevidel, ale fungoval , nahraval atd. Pokud nekdo udela verzi lite a pro, a nedotahne import z lite verze do verze pro, je u me naprosty nymand, a vyhozene penize za tento pasknil vas trosku mrzi.. Mailoval jsem na podporu – naprosto nic, zadna reakce. Cili nyni mam verzi pro, nepouzivam ji, a mam naprosto jiny program jmenuje se RMC. Ma i slozku kos, ma dokonalou a pruhlednou zalohu databaze ze vsim vsudy, ma trosku horsi hlasitost, ale stoji mi za to, protoze hovory otviram i v pocitaci, vidim jmena, datumy casy, slozky. Muzu je mazat v pocitaci, pak zvolit v programu obnovit data, a program mi u kazdeho neexistujiciho zaznamu vypise vystrahu. Vystrahy pak v hospode u objeda vymazu a je to. Dokonale pro poloprofi pouziti. Bohuzel toto co vam zde pisi pozna clovek az v tezke praxi. Jinak je program pekny, jednoduchy a dobre mi nahraval. Na vazne pouzivani vas pred nim ovsem durazne varuji . a myslim to v dobrem. Program si databazi uklada kdovi kde, a pokud by se se mnou ve firme u nich nekdo bavil, mozna bych data z tohoto, dokazal nekdy obnovit. Opak je ovsem pravdou. Dodnes neman odposlouchano cca 1.200 hovoru. a bylo jich jednou tolik. :-) mejte se pekne. Bluk. PS, kdyby nekdo dokazal popsat postup obnovy dat, napriklad pri vymene telefonu, uvitam. Od vyrobcu jsem se dockal akorat pozvednuteho prstenicku. :-(

Bluk

Bluk

13.5.2015 0:12

Zdravim. Jsem tu s poslednim textem, protoze, mozna to pomuze nekomu, kdo program automatic call recorder pouzival vazne a delsi dobu v testovacim rezimu a nasledne koupil verzi PRO. Nyni odposlouchava po ztrate souboru databaze a mezipameti tohoto squeleho programu, byt dulezite ale nesrozumitelne pojmenovane telefonni hovory jak mezek manualna na pocitaci, a dela si poznamky do papiroveho notesu, co kdy kde jak, a vybehava diky tomuto zdrzeni stare pohledavky.

Napadlo me o den pozdeji, co jsem zde psal, poverit kontaktovanim teto firmy mou dceru, ktera zije v Londyne. Te se to podarilo prez muj profil na goog, a tak celou vec vyresila az po dnesni den. Komunikace probiha tak cca co kazdy 3-4 den odpoved. Coz u placene verze je tedy vcelku Mizerie ale budiz.
Resume: Prvne mi psali o zmenach prav zapisovani do slozek. To by se mohlo tez nekomu k tomuto hodit.
Starting in Android 4.4 secondary external storage is not accessible. Thats why your recording path changes to the device’s primary storage. More technical information here: https://source.android.com/devices/storage/
Dobre ale to nebyl u me ST15i muj pripad, a kdyby ti holomci jen nezvanili vedeli by, ze tento model kitkat nema, a asi nikdy mit nebude :-) To jim dcera take patricne vytmavila. A spravne postupovala dale dost razantne.
Rychle k cili aby z toho nebyl roman: heslovite : MY – Zdarec, vi nevite ze ST15i kitkat nema? android 4.0.4, tak co stim. Dozvime se neco? appstar – Asi bude nejlepsi, kdyz pouzijete svou zalohu z Dropbox a pokusite se natahnout data do PRO z Dropboxu. To by melo byt “best” :-) MY – Sakra kdyz piseme ze chceme obnovovat nebo importovat z nove SD karty, tak se ptame na obnovu zalohy SD, ne Dropboxu. Dropbox, ani jiny Boxy, nepouzivame, mame vlastni trojite zalohy. Tak co? Dozvime se uz neco? Uvedomte si ze spechame a komunikujte rychleji. Jak tedy na to, bez Dropboxu? appstar – No you can’t, but we are working on solution that will make it possible.
Timto celou “tentokrat moji” recenzi koncim. Firma appstar, neni zadna hvezda, jak si uvedli do nazvu. Podivejte se, jak dlouho ten program existuje! Do ted neni ta hvezda aplikaci schopna vyresit zakladni vec :-) Obnovu dat z vlastni zalohy do placene, ci lite verze.
Zaverem – napsat tyto odpovedi appstar jinemu cloveku, pohori uz na tom, ze nevi co se vlastne zmenilo na Kitkatu, a naprosto nechape co je zapis a prava k tomu. Pokud nekdy ztratite data v programu Lite, nebo PRO, a nemate je na Dropu ale fyzicky na SD jsou, jedna se o nejednu havarii databaze tohoto uzasneho bezproblemoveho programu. Databaze je ulozena kdesi v “riti” nebo primo v jadru programu. Je tu ovsem sance, ze si ji program ulozi kamsi kdesi na Dropu, v sifrovane ci jine forme. Vyzkousejte si to a zalohu prohlednete a srovnejte s obsahem SD. Drzte si palce, at se vam program nepodelanebo si k programu prikupte Titanium Backup – to je jistota (ted uz vim taky) :-)
Konecna fakta: Program ktery bych shrnuto a podtrzeno nazval: “hracka pro decka” , me stal ve verzi PRO 160 korun. Kdyz ho poroovnam s Titanium Backup, ktery je cca o 20% levnejsi, ale umi toho 100x tolik, tak je tento vytvor “zadarmo drahy”.
Firma appstar, jsou patrne jeden nebo 2 tynezri, kteri se uci programovat, kasiruji penize za tezky nedodelek. Principy normalni obnovy dat, ci logiky havarie a nutnosti rucniho odposlouchavani v PC jsou jim naprosto cizi. Kdyz to porovnam s app RMC, kterou jiz temer rok uspesne pouzivam, umi toho 2x vice pro profi uzivani, a programuje ji jeden jediny sikovny Ind, ve volnych chvilich, je to opravdu tezka hruza, Zejmena kdyz se podela databaze. Program tez od cca 600 hovoru ulozena posta, zacne tezce funet pri funkcich vicenasobny vyber a vyhledat. Nema trash, proto je velmi neprehledny, kdyz mate cca 8-15 hovoru denne jiz za kratky cas a hovory v ulozene vam velmi rychle narustaji. Velmi mala pismena poznamek k hovorum.
Plusy: Velmi dobry zvuk na mem ST15i, pri poslechu nahravky. Na prvni pohle vevmi dobry design aplikace a logicke usporadani polozek.

Doufam ze jsem vas timto konecnym pojednanim dostatecne pobavil :-)
Mejte se pekne.
Bluk

perest

perest

z aplikace
14.7.2015 18:43

Aplikace funguje fakt skvěle. Jediné co mi chybí je možnost nastavit po přijetí hovoru automatickou hlášku, že hovor je nahráván. Pak by byla aplikace naprosto dokonalá.

Václav

Václav

2.12.2015 12:29

Někdy nahrává někdy ne nevím co dělám špatně .Mám Huavei P7.

pavelkula

16.12.2015 14:22

Pro Václav, mám také P7 a na něm ACR a funguje bezvadně. Jen je potřeba appku přidat mezi chráněné aplikace. Což by konečně mohl být problém i s touto appkou

hofa020

20.5.2016 10:47

ahoj vespolek,

prosím, máte někdo zkušenost se skoro neslyšitelným příchozím hovorem?
Doposud sloužila app. skvěle, po aktualizaci na uvedené verze špatný.

Call Recorder 5.12 /
Android 6.0.1 /
Samsung Galaxy S5 / G900F…

moc dík za radu co s tím, h

RSS (komentáře k článku)