Menu

My Apps Time: Jak zjistit, kolik času věnujete aplikacím?

Aplikace jsou to, co z pravého smartphonu dělá smartphone. Nejedná se pouze o hry a zábavu – aplikace pomáhají s každodenními úkony a velkou měrou ulehčují uživatelům život. Kolik času věnujete kterým aplikacím? Nahlédněte do My Apps Time – časy vás možná zaskočí.

My Apps Time zjistí, kolik času trávíte nad jednotlivými aplikacemi

Druhé desetiletí právě započatého milenia se nese ve znamení všudypřítomných smartphonů. Z neustálého civění na obrazovky malých přístrojů napěchovaných zábavou i vědomostmi celého světa se stala akceptovaná norma. Že nás telefony a aplikace v nich provázejí celým dnem není žádným tajemstvím – kolik času nad aplikacemi však skutečně strávíte? Prozradí vám to My Apps Time z Google Play.

Jednoduchá aplikace obsahuje tři obrazovky, které ukazují nejpoužívanější aplikace, čas u jednotlivých aplikací zvlášť a všechny nainstalované aplikace, které lze řadit podle různých kritérií. My Apps Time po nainstalování používejte nejméně jeden celý den – data totiž aplikace nebere zpětně a chvíli trvá, než se potřebné sledování stane vypovídajícím.

My Apps Time
My Apps Time
Developer: Coober
Price: Free
 

Komentáře

Pet64

12.4.2016 18:28

tak a je načase zjistit jak jsme na tom závislí ;) a hlavně zamyslet se nad sebou, docela dobrá aplikace

Jiří Pleskot

z aplikace
12.4.2016 21:25

Stejně funguje i aplikace ApoDetox ktera vam kromě změřeni času dovolit časovy limit, jak dlouho denne se smi pouzivat jaka aplikace atd…

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.dfki.appdetox

RSS (komentáře k článku)