Motorola potvrzuje Android L pro modely Moto X a Moto G

MotoX-0212

Společnost Motorola bohužel své přístroje oficiálně do našich končin nedodává, přesto není větší problém tyto povedené kousky zakoupit i v České republice. A rozhodně chybu neuděláte – výborně si vede nejlepší model Motorola Moto X, telefon pro střední třídu Motorola Moto G a lowendový přístroj Motorola Moto E, který jsme pro vás recenzovali nedávno. A co víc – po představení preview verze Androidu L se spousta zákazníků začala ptát, zda i jejich přístroje od Motoroly dostanou aktualizaci na Android L. Vypadá to, že odpověď je potěší. Alespoň tedy pokud jsou informace ze zákaznické podpory pravdivé. Ta totiž jednomu uživateli na dotaz, zda modely Moto G a Moto X dostanou Android L, odpověděla kladně. Zatím sice není známo, kdy se majitelé povedených Motorol dočkají, ale stejně to nebude dříve než Google uvolní finální verzi Androidu L.

Motorola Moto X - cover

Čekáme také na hodinky Moto 360 a telefon Moto X+1

Současně s touto aktualizací vyhlížíme také další telefon s označením Motorola Moto X+1, který by měl nahradit stávající TOP model Moto X. Současně s ním by se též mohly objevit chystané hodinky Motorola Moto 360. A kdy to bude? Počítáme někdy koncem léta a moc se těšíme.

Motorola Moto X

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Motorola Moto G

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)