Hodinky Motorola Moto 360 – podívejte se na nové ciferníky

moto 360 hlavni

Hodinky Motorola Moto 360 byly představeny již před několika měsíci, v mnoha zemích se však do prodeje dostávají až v tento okamžik. Společnost Motorola nyní uvolňuje malou aktualizaci, která přináší sadu nových ciferníků. Pokud patříte mezi vážné zájemce, tak se na ně můžete podívat právě v tomto článku.

motorola-moto-360-smartwatch-13

Aplikace Motorola Connect byla aktualizována včerejší den a přinesla pět nových ciferníků a několik nových možností pro ty staré. Mezi novými ciferníky se nachází také vítěz soutěže Face-Off, která byla vyhlášena v průběhu navrhování hodinek Motorola Moto 360. Pojďme se ale podívat na jednotlivé nové ciferníky.

Dials II

Motorola Moto 360 ciferník 1

Možnosti nastavení: barva pozadí, město, den/datum

Roman

Motorola Moto 360 ciferník 2

Možnosti nastavení: barva pozadí, den/datum

My Design

Motorola Moto 360 ciferník 3

Možnosti nastavení: barva pozadí, digitální / ručičkové, značky hodin, barevný odstín, den/datum

Pascual

Ciferník hodinek 4

Možnosti nastavení: bílé a černé pozadí, barevný odstín, den/datum

Blossoms

Ciferník hodinek 5

Možnosti nastavení: 10 pozadí s kytičkami, den/datum

Aktualizace aplikace Motorola Connect přinesla kromě nových ciferníků také Material Design, podporu pro Motorola Keylink a zcela nové Moto Body Wellness, díky kterému se dozvíte váš aktuální počet kroků. Mezi další novinky patří také přidáni možnosti zobrazení dne a data pro stávající ciferníky. Pokud aplikaci Motorola Connect nemáte staženou a vlastníte chytré hodinky Motorola Moto 360, tak si ji můžete stáhnout pomocí odkazu níže.

Motorola Connect
Motorola Connect

Líbí se vám nové ciferníky u hodinek Motorola Moto 360?

Zdroj: PHAndroid.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)