Mood Light: Zlepšete si náladu pomocí uklidňujících světel

mood light android aplikace

Lávové lampy, zabarvená stropní světla… Uklidňující hry světel různých barev jsou bezesporu oblíbeným doplňkem do domácnosti. Dokáží navodit příjemnou atmosféru a doplnit je lze hudebním podkladem. Co když si ale chcete vytvořit zajímavou hru světel hned a okamžitě? Aplikace Mood Light ráda pomůže.

Mood Light navodí příjemnou atmosféru pomocí světla

Mood Light je bezplatná aplikace, která přes celou obrazovku smartphonu nechá běžet různé světelné efekty spolu s měnícími se barvami. Díky prolínání a náhodným animacím se jich prostřídá až 16 milionů. Pro uklidňující hru světel se nabízí hned několik možných využití – například jako doplňující vizuálno k uklidňující hudbě nebo světýlko do dětského pokoje.

Sama aplikace obsahuje doprovodné relaxační zvuky ve formě hudby i praskání ohně. Pro odemknutí dalších animací nemusíte platit, stačí zhlédnout reklamní video a efekt tak odemknout.

Jsou světelné efekty v místnosti dobře vidět?

Světelné efekty jsme testovali v místnosti bez zapnutých světel a efekt se opravdu dostavil. Barvy byly dobře viditelné i při polovičním jasu a rozdíl při zapnutí jiné animace byl v pokoji patrný. Smartphone se však při používání trochu zahřívá – není to žádná katastrofa, přesto by lepší optimalizace neuškodila. Pro automatické vypnutí stačí nastavit integrovaný časovač.

Mood Light
Mood Light

Zkusíte Mood Light využít při vánočních svátcích?

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)