Máte hodinky TicWatch? Nová aktualizace přináší detailní sledování spánku

Mobvoi TicWatch

Společnost Mobvoi zabývající se především hodinkami TicWatch, nyní vydala poměrně velkou aktualizaci doprovodné aplikace Mobvoi, která přináší hned několik novinek v čele s novými funkcemi souvisejícími se sledováním spánku.

Pokud máte tedy novější hodinky TicWatch, můžete si ji už teď stáhnout skrz Obchod Play. Nové údaje o sledování spánku můžete sledovat na nové kartě. Aktualizují se každý den a jsou navíc shromažďovány do týdenních a měsíčních přehledů. K dispozici budou údaje o spánkovém cyklu a samozřejmě dostanete také tipy, které vám pomohou docílit kvalitnějšího spánku. Nechybí ani 12 ambientních zvuků. Ty jsou navrženy tak, aby vám pomohly rychleji usnout.

Pokud máte zájem, můžete se zaregistrovat do VIP programu, který vychází na 5 dolarů (asi 110 Kč) měsíčně. Ten nabízí hned 50 zvuků a v přehledech budete mít detailnější údaje, jako je SpO2 nebo minimální a maximální tepová frekvence. Pokud se zaregistrujete do konce prosince, dostanete předplatné pouze za 3 dolary (asi 70 Kč).

Přemýšlíte o zakoupení VIP předplatného?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)