Mobito – plaťte mobilem jednoduše!

mobito

Včera byla představena zajímavá služba od společnosti Mopet CZ – Mobito. Ve spolupráci s bankami Českou spořitelnou, GE Money Bank, Raiffeisenbank, UniCredit Bank a všemi mobilními operátory O2, T-Mobile a Vodafone můžete využívat tuto službu k placení mobilním telefonem bez ohledu na to, jakou banku máte.

Podívejte se na reklamní video:

Mobito – peníze v mobilu from Mobito on Vimeo.

S Mobitem můžete provádět celou řadu různých plateb – dobít kredit telefonu, poslat peníze jeden druhému, zaplatit na webu anebo v kamenných prodejnách. Zaplatíte například v e-shopech Kosmas.cz či Lékárna.cz, v rezervačním portále Ticketstream.cz, sázkové kanceláři Tipsport, slevovém portálu Zapakatel.cz nebo zanedlouho u taxislužby Profitaxi a Sedop. Aktuální výčet všech obchodníků je k nalezení na www.mobitoplatito.cz. Mobito podporuje i neziskové a nadační fondy, ty obdrží příspěvek zaslaný přes Mobito v plné výši. K prvním patří Dobrý anděl a Konto Bariéry.

Mobito údajně bude fungovat na všech typech mobilních telefonů. Zatím je aplikace pro Android a iOS, uživatelé klasických „hloupých“ telefonů mohou službu využít přes registraci na její webové stránce.

5a835a5d3c422314ab1d698fd9f51c08?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Ondřej Kadlec
O Autorovi - Ondřej Kadlec

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (25)