Nové hybridní hodinky Misfit Ronin v netradiční bílé barvě vydrží až 1 rok

hybridni hodinky misfit ronin

Společnost Misfit představila nové hybridní hodinky Ronin, které kombinují chytré a klasické hodinky. Zajímavý je rozhodně jejich design, s bílými hodinkami se totiž moc často nesetkáte. K dispozici budou ve dvou verzích, které se liší velikostí.

Misfit Ronin jsou nové hybridní hodinky

Nejprve je zde model Ronin Command s velikostí 45 mm. Nabízí výdrž baterie až 1 rok. Menší verze Ronin Path má velikost 36 mm. Rozdíl je v tom, že u této verze je poloviční výdrž baterie, tedy 6 měsíců a také chybí sekundární ciferník třeba pro notifikace. Hodinky se dají propojit s Androidem i iOS zařízeními, můžete přes ně ovládat hudbu v telefonu, upozorní vás na notifikace a případně je můžete využít jako spoušť fotoaparátu.

Pokud jde o samotné funkce, tak hodinky dokážou měřit spánek, kroky, kalorie i ušlou vzdálenost. Uvnitř se nachází akcelerometr a gyroskop. Hodinkám nechybí ani voděodolnost 5 ATM. GPS v těchto hodinkách není, nicméně s pomocí telefonu se může využívat GPS. Na závěr ještě dodáme, že se hodinky nenabíjí, ale v případě vybití, se vymění “knoflíková baterie”. Co se týče ceny, tak obě verze se dají pořídit za 150 dolarů, v přepočtu s DPH cca 4 250 Kč.

Jak se vám líbí tyto hybridní hodinky?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)