Misfit představil nenápadné chytré hodinky s výdrží baterie 1 rok

misfit command chytre hodinky

Společnost Misfit se tento rok pustila do chytrých hodinek, na začátku roku se představil klasický model Vapor s Android Wear. Nyní jsme se dočkali mnohem nenápadnějších chytrých hodinek Command. Jejich výhoda je to, že jedna baterie dokáže pohánět hodinky až jeden rok.

Misfit Command jsou hybridní chytré hodinky

Samotné hodinky jsou vyrobeny z nerezové oceli, jsou zároveň analogové. K dispozici je rovnou několik různých náramků, od sportovních až po kovové. Ty se také dají vyměnit za jakýkoliv řemínek se šířkou 20 mm. Na první pohled tyto hodinky vůbec nevypadají, že jsou chytré. Opak je ale pravdou, podobně jako třeba Garmin Vívomove HR nebo Nokia Steel HR se dají propojit s telefonem, se kterým pak hodinky dostávají úplně nový rozměr.

Hodinky Misfit Command dokážou měřit kroky, vzdálenost, spálené kalorie anebo délku spánku. Pomocí aplikace se dají vytvořit vlastní notifikace, a to třeba pro hovory, zprávy, emaily atd. Dále přináší automatickou úpravu času, možnost přidání dalšího časového pásma a možnost budíku pomocí vibrací. Částečně se dají hodinky použít jako dálkové ovládání telefonu, a to pomocí tlačítka na boku. Použít se dají třeba k přehrávání hudby, dále k pořízení fotografie na dálku či prozvonění telefonu.

hybridni hodinky misfit command

Hodinky splňují stupeň voděodolnosti 5 ATM. Zajímavá je také výdrž, hodinky se nenabíjí, používají se totiž “mincové” baterie CR2430, ty vydrží v těchto hodinkách až jeden rok. Do prodeje jdou na konci listopadu, a to za cenu 149 dolarů. Po přepočtu s DPH tak budou stát zhruba 4 tisíce Kč. Dostupnost v Evropě prozatím nebyla potvrzena, nicméně Misfit prodává všechny své předchozí produkty v sousedním Německu, takže by neměl být problém s dovozem k nám.

Jak se vám líbí Misfit Command?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)