Menu

Misfit představil nenápadné chytré hodinky s výdrží baterie 1 rok

Společnost Misfit se tento rok pustila do chytrých hodinek, na začátku roku se představil klasický model Vapor s Android Wear. Nyní jsme se dočkali mnohem nenápadnějších chytrých hodinek Command. Jejich výhoda je to, že jedna baterie dokáže pohánět hodinky až jeden rok.

Misfit Command jsou hybridní chytré hodinky

Samotné hodinky jsou vyrobeny z nerezové oceli, jsou zároveň analogové. K dispozici je rovnou několik různých náramků, od sportovních až po kovové. Ty se také dají vyměnit za jakýkoliv řemínek se šířkou 20 mm. Na první pohled tyto hodinky vůbec nevypadají, že jsou chytré. Opak je ale pravdou, podobně jako třeba Garmin Vívomove HR nebo Nokia Steel HR se dají propojit s telefonem, se kterým pak hodinky dostávají úplně nový rozměr.

Hodinky Misfit Command dokážou měřit kroky, vzdálenost, spálené kalorie anebo délku spánku. Pomocí aplikace se dají vytvořit vlastní notifikace, a to třeba pro hovory, zprávy, emaily atd. Dále přináší automatickou úpravu času, možnost přidání dalšího časového pásma a možnost budíku pomocí vibrací. Částečně se dají hodinky použít jako dálkové ovládání telefonu, a to pomocí tlačítka na boku. Použít se dají třeba k přehrávání hudby, dále k pořízení fotografie na dálku či prozvonění telefonu.

hybridni hodinky misfit command

Hodinky splňují stupeň voděodolnosti 5 ATM. Zajímavá je také výdrž, hodinky se nenabíjí, používají se totiž “mincové” baterie CR2430, ty vydrží v těchto hodinkách až jeden rok. Do prodeje jdou na konci listopadu, a to za cenu 149 dolarů. Po přepočtu s DPH tak budou stát zhruba 4 tisíce Kč. Dostupnost v Evropě prozatím nebyla potvrzena, nicméně Misfit prodává všechny své předchozí produkty v sousedním Německu, takže by neměl být problém s dovozem k nám.

Jak se vám líbí Misfit Command?

Zdroj: androidauthority.com

 

Komentáře

Radeg

radeg 22

21.11.2017 22:07

Vydrží rok, jo?
A jak to otestovali?

Martin Frýzek

22.11.2017 7:46

Ještě gps v té ceně a jsou zajímavé.

kilemt

23.11.2017 7:14

Líbí

Horynka

25.11.2017 19:04

Mě teda přijdou lepší hodinky Kronaby. Nic moc se nikde o nich nepíše, ale umí stejné věci a mají výdrž 1-2 roky. A GPS v hodinkách je úplně nahovno, když ji máš v mobilu :-) Podle mě je tohle lepší nápad mít mechanické hodinky co vydrží dlouho než kdejaký senzor nahovno, protože ty senzory jsou v mobilu :-)

RSS (komentáře k článku)