TOPlist

Získejte doživotní Microsoft Office 2021 Pro za 25,61 € a řadu dalších licencí s až 62% slevou!

Microsoft Office Microsoft Office akce

Komerční článek

Kancelářský balíček Microsoft Office bychom mohli označit za jeden z nejpopulárnějších softwarů vůbec, který je jasnou volbou pro prakticky všechny skupiny. Ať už jste student, profesionál či občasný uživatel, Office vás dokáže skvěle pokrýt. Jak možná ale víte, k dostání je hned několik verzí. Konkrétně se nabízí Microsoft 365, který si zakládá na modelu předplatného a pro jeho používání si tedy musíte službu měsíčně/ročně platit, nebo tradiční kancelářský balíček, u nějž zaplatíte jednorázový poplatek a získáte tak doživotní licenci.

Mezi nejpopulárnější verze se řadí Office 2021 Home a Business, které pochopitelně, jak už je z jejich názvu patrné, cílí na domácnosti a malé podnikatele či firmy. U těchto verzí si samozřejmě užijete všechny tradiční funkce včetně emailového klienta Outlook. Office 2021 Home a Student jsou navrženy pro rodiny studenty s konkrétními potřebami. Vrcholovou možností je Office 2021 Professional, který se současně považuje za nejrozšířenější a nejpraktičtější kancelářský  balíček vůbec. V poměru cena/výkon jde o zcela bezkonkurenční možnost pro jednotlivce i firmy. Office 2021 Pro je však přímo u Microsoftu k dostání za 439,99 $. Pokud chcete ušetřit, pak jednoznačně oceníte současnou slevovou akci Godeal24 Discount Promotion, v níž si na licenci můžete přijít za pouhopouhých 25,61 €!

Sleva 62 %, Office 2021 již od 13,32 €! Slevový kód: SGO62

Jak už navíc vyšlo najevo, Microsoft bude brzy vydávat Windows 10 ve verzi 22H2, která vyjde již nyní v říjnu 2022. Jedná se o poměrně důležitou aktualizaci Windows 10. Ačkoliv se Microsoft momentálně soustředí především na upgrady a aktualizace pro Windows 11, Windows 10 je stále nesmírně rozšířeným, oblíbeným a stabilním operačním systémem. Na Godeal24 navíc Windows 10 Pro pořídíte jen za 7,59 €! Pokud byste ale měli zájem spíše o nejaktuálnější verzi, můžete si zakoupit rovnou Windows 11 za pouhých 13,01 €.

Sleva 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Sleva 62 % na zvýhodněné balíčky! Slevový kód: SGO62

Samozřejmě potřeby jednotlivých uživatelů se mohou výrazně odlišovat. Právě proto jsou ostatně k dostání i různé verze operačního systému Windows, které tak odpovídají na potřeby konkrétních cílových skupin. V rámci současných slev si proto můžete kromě Windows 10 Pro přijít i na Windows 10 Enterprise, Windows Server a řadu dalších!

Sleva 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Godeal24 je profesionálním prodejcem s rozsáhlou nabídkou 100% funkčních a legálních digitálních licencí. Přijít si tak můžete na stejný software s více než 80% slevou, a i přesto získat plně originální a funkční produkt. Mimo Windows a Office je navíc k dostání řada praktického počítačového a mobilního softwaru, mezi něž se řadí IOBIT, Ashampoo, Disk Drill a řada dalších.

Další nástroje za nejlepší ceny!

Godeal24 je přeprodejcem licencí Microsoft a dalšího oblíbeného softwaru, díky čemuž si můžete přijít nejen na Windows či Microsoft Office za zvýhodněné ceny, ale také na užitečné nástroje od IOBIT, Ashampoo, Disk Drill a dalších. Celkově tak můžete ušetřit až 90 %! Licence jsou samozřejmě 100% originální a funkční. Godeal24 navíc zná historii každé nabízené licence, díky čemuž dokáže zajistit jejich bezchybné fungování. Právě proto jsou také takzvaně doživotní, a to bez jakýchkoliv omezení. Například při koupi licence pro operační systém si můžete být jisti tím, že budete normálně dostávat aktualizace a bezpečnostní záplaty přímo od Microsoftu.

Jak zaplatit

Pojďme si ještě posvítit na to, jakým způsobem lze vlastně zaplatit. Jakmile vyberete licence, o které máte zájem, stačí přejít k pokladně (Checkout). Zde můžete pokračovat jako host (guest), nebo si vytvořit přímo účet. V následujícím kroku stačí vyplnit nutné informace a jako platební bránu vybrat CWALLETCO, což se následně musí ještě potvrdit tlačítkem Place Order. Poté se přesunete k výběru platební metody. Proto klikněte na Choose payment methods a zde si vyberte například PayPal. Samozřejmě záleží na vašich preferencích. Jak vypadá celý postup si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Vstoupit do galerie 

O spolehlivosti Godeal24 jasně hovoří jeho online reputace. Obchod se totiž těší řadě pozitivních recenzí na nezávislém portálu TrustPilot, kde získal ohodnocení jako „excelentní a skvělý“ hned v 98 % ze všech recenzí. Tomu ostatně může vděčit celkové kvalitě, neuvěřitelně rozsáhlé nabídce originálních produktů s až 90% slevami a instantnímu digitálnímu doručení prostřednictvím e-mailu. Ihned po zaplacení tedy na nic nečekáte – aktivační klíč totiž obdržíte okamžitě.

Godeal24 navíc nabízí nepřetržitou 24/7 profesionální technickou podporu, která je už navždy dostupná všem zákazníkům. Ať už tedy řešíte jakýkoliv problém, nebo potřebujete poradit, můžete se zeptat přímo expertů.

Kontaktuje Godeal24: service@godeal24.com

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)