Michael Kors Access Sofie 2.0: Nové chytré hodinky pro dámy mají skvělý design

Michael-Kors-Access-Sofie-2.0

Na veletrhu CES 2019 jsme mohli vidět hned několik chytrých hodinek s Wear OS. Michael Kors je módní značkou, pod kterou spadají právě i chytré hodinky. Na veletrhu jsme mohli vidět nový model Access Sofie 2.0, který je určen dámám. Na první pohled to vypadá, že se mnoho věcí u druhé generace nezměnilo. Opak je ale pravdou. Pojďme si hodinky představit.

Chytré hodinky Michael Kors Access Sofie 2.0 zaujmou hlavně něžnější pohlaví

Nová generace hodinek Michael Kors Access Sofie mnohem lépe spojuje světy módy a technologií. Vidět to můžeme na podpoře NFC, GPS, takže při běhu se dá vidět poloha a může se bezkontaktně platit přes Google Pay, pokud to banka podporuje. Nechybí ani snímač tepové frekvence a splnění voděodolnosti. Přesněji hodinky splňují označení 3ATM.

Bohužel stále se využívá starší Snapdragon Wear 2100, i když už na trhu je novější a ve všech směrech lepší čipset Snapdragon Wear 3100. Z nějakého důvodu se výrobci hodinek nehrnou do nového čipsetu tak rychle, jak jsme čekali. Datum vydání ani cena těchto hodinek není v tuto chvíli známá. Nicméně první generace hodinek Michael Kors Access Sofie bez NFC, GPS a snímače tepu stojí 249 eur, což je v přepočtu 6 500 Kč. U novinky se tak dá očekávat mírně vyšší cena.

Jak se vám líbí Michael Kors Access Sofie 2.0?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)