TOPlist

Profi meteostanice Sencor SWS 12500 nikdy nebyla levnější! Zláká nejen velkým barevným displejem

meteostanice sencor sws 12500
  • V Česku zlevnila povedená meteostanice Sencor SWS 12500
  • Podporuje Wi-Fi připojení a její cena nikdy nebyla nižší
  • Je opatřena velkým barevným displejem a v balení má dva senzory

O meteorologické stanice je v Česku vysoký zájem neustále a Alza má momentálně ve slevě jednu pro fajnšmekry. Cena Sencor SWS 12500, která cílí na náročnější uživatele, nikdy neklesla níž – se slevovým voucherem ALZADNY20 ji momentálně koupíte o 20 % levněji, a to za částku nižší než 3 500 Kč.

Nejvýraznější předností stanice je velký LCD displej s 8,4palcovou úhlopříčkou, který dokáže zobrazovat i barvy, takže na něm jednotlivé statistiky působí přehledněji a celkově zanechávají mnohem lepší dojem. Stanice navíc umožňuje úpravu kontrastu, aby to bylo příjemné vašim očím.

meteostanice sencor sws 12500 (4)

Meteostanice Sencor SWS 12500 nabízí předpovědi až na 24 hodin dopředu, odhad počasí se pak zobrazuje formou ikonky – rozlišuje se slunečno, oblačno, zataženo, déšť, bouřka a sněžení. Mezi klíčové vlastnosti se řadí také podpora Wi-Fi připojení, díky němuž lze sledovat naměřená data na prostřednictvím jiného zařízení prakticky odkudkoliv. Výrobce mimo jiné zvýrazňuje schopnost propojit stanici s meteorologickými platformami typu Weather Underground či Weathercloud a sdílet na nich získané informace.

 

Součástí balení jsou kromě stanice samotné také dva speciální senzory – malý TH senzor (TH9898-9770-12500) pro měření teploty a vlhkosti, který je možné umístit až do 150metrové vzdálenosti, a větší 7v1 senzor, jenž si poradí s monitorováním rychlosti a směru větru, dešťových srážek, teploty, vlhkosti, intenzity světla a UV záření.

Cena: 3 479 Kč

Používáte doma meteostanici?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)