Mentolová varianta Google Pixel 5 vypadá famózně. Už se těšíte?

nový telefon google

Google Pixel 5 se nám v před několika dny v podstatě celý odhalil a nyní uniká také parádní mentolová varianta, které bychom se konečně měli dočkat. Google ji totiž plánoval již u Pixelu 4, následně měla přijít s Pixelem 4a a nakonec to vypadá, že dorazí až s Pixelem 5.

Mentolová varianta Google Pixel 5

Leaker Evan Blass sdílel několik renderů, na kterých je telefon detailně vyobrazen ve dvou provedeních – Mint Green a Just Black. Telefony jsou matné, takže s největší pravděpodobností odolají upatlaným prstům a budou vypadat pořád stejně dobře. Můžeme si také všimnout čtečky otisků na zadní straně, takže už je v podstatě definitivně rozhodnuto o tom, že se rozloučíme s rychlým odemykáním obličeje nebo alespoň čtečkou v displeji.

Telefony Google Pixel 5 a Pixel 4a 5G budou představeny již 30. září, tedy již ve středu. Oba dva bude pohánět čipset Snapdragon 765G a oba budou mít stejný hlavní fotoaparát. Vlajková loď však dostane o snímač navíc. Pixel 5 bude disponovat 6″ OLED panelem s 90 Hz frekvencí, zatímco 4a 5G 6,2″ panelem s 60 Hz frekvencí.

Jak se těšíte na nové telefony od Googlu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)