TOPlist

Krásná sleva! Oblíbená sluchátka Marshall seženete o pětinu levněji

Marshall Major IV sleva
  • Marshall Major IV patří k nejoblíbenějším sluchátkům v Česku
  • Mají prémiový design a na jedno nabití vydrží hrát až 80 hodin
  • Ve slevě je aktuálně koupíte za cenu, která se hned tak nevidí

V rámci akce Smarty Days můžete s pěkným zvýhodněním pořídit nejrůznější typy produktů od desítek výrobců. Aktuálně jsou v pěkné slevě například oblíbená sluchátka Marshall Major IV, která jsou známá pro svůj prémiový a elegantní design. Stačí využít slevového kupónu EXTRA20 a získáte je za nevídaně nízkou cenu.

Bezdrátová náhlavní sluchátka Marshall Major IV, která v Česku patří k těm nejprodávanějším, prodejce Smarty běžně nabízí za 2 890 Kč, avšak nyní se dají koupit za pouhých 2 312 Kč. Sleva se přitom vztahuje jak na černou verzi, tak i na hnědé provedení, které se může mnohým posluchačům zamlouvat více.

Marshall – Major IV – Full Overview

Marshall - Major IV - Full Overview

Marshall Major IV lákají na skvělou výdrž, čítající až 80 hodin po jednom nabití. Co se ještě dobíjení týče, proces probíhá prostřednictvím USB-C rozhraní a z pouhých 15 minut na nabíječce dokážete vytěžit až 15 hodin poslechu. Sluchátka dokonce podporují bezdrátové nabíjení, jež může být v určitých scénářích pohodlnější.

Sluchátka spoléhají na jedno ovládací tlačítko a slibují reálné basy, pevné středy a vytažené výšky. Jejich 3,5mm jack je možné využít nejen ke klasickému drátovému poslechu, ale také pro sdílení hudby s přáteli – k Marshall Major IV se kabelem (který je součástí balení) jednoduše dají připojit další sluchátka.

Cena: 2 312 Kč

Jaká sluchátka používáte vy?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)