Mapy Nokia Here jsou nyní dostupné pro většinu Android zařízení

Mapy Nokia Here

Je to přibližně jeden měsíc, co společnost Nokia představila svoje mapy Here i pro zařízení s mobilním operačním systémem Android. Dostupnost byla však omezena exkluzivně pouze pro některá mobilní zařízení od společnosti Samsung. Včera se ale mnohé změnilo a mapy Nokia Here jsou dostupné pro většinu zařízení se systémem Android.

Mapy Nokia Here Beta

Na svém oficiálním blogu vydala společnost Nokia včera tiskovou zprávu, ve které uvádí, že rozšiřuje dostupnost map Nokia Here pro většinu zařízení s operačním systémem Android. Jedinou podmínkou je mít Android alespoň ve verzi 4.1 Jelly Bean. Další doporučené specifikace jsou alespoň 1 GB paměti RAM a displej o velikosti mezi 4 a 6 palci.

Pokud si chcete mapy Nokia Here vyzkoušet, tak navštivte tento odkaz, pomocí kterého si můžete stáhnout aktuální verzi apk souboru. Nutno podotknout, že se stále jedná o beta verzi, která může obsahovat různé chyby. O oficiálním uvolnění do androidího obchodu Google Play doposud nepadlo jediné slovo.

Vyzkoušíte si mapy Nokia Here Beta oficiální cestou?

Zdroj: Android Central.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později

Komentáře (20)