Mapy.cz mají funkci, která vám ušetří pár otravných kliknutí

Mapy.cz základní mapa přepínání přihlášení

Webová stránka a mobilní aplikace Mapy.cz patří po právu ve svém oboru k nejpopulárnějším nástrojům v ČR. Ale i služba, která je hojně vyhledávaná tuzemskými turisty, cyklisty a po zavedení několika šikovných novinek stále více i motoristy, má samozřejmě stále co vylepšovat v malých detailech. Jeden takový se podařilo dotáhnout před několika dny. Autoři oznámili dobrou zprávu pro uživatele, které (stejně jako často nás) otravovalo neustálé přepínání druhu mapy po vstupu na stránku či do aplikace.

Jestli je vaší nejoblíbenější mapou například turistická či letecká, nemusíte se k ní nově proklikávat pokaždé, když Mapy.cz na webu či v aplikaci spustíte. Po přihlášení zůstane na displeji základní mapa, kterou si zvolíte. A dokonce i počáteční bod.

Google Maps
Google Maps

“Začínejte vždy na své oblíbené mapě! V nastavení najdou přihlášení uživatelé nově možnost vybrat si výchozí mapu i pozici, a to jak na desktopu, tak v aplikaci. Tak kterou zvolíte, leteckou, turistickou, dopravní, nebo zůstanete u základní?” napsali autoři na sociální sítě.

Tak jakou tedy?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)