TOPlist

To je podívaná! Za toto budete Mapy.cz zbožňovat ještě víc

Mapy.cz-webkamery-Windy.com
  • Seznam opět významně vylepšil aplikaci Mapy.cz
  • Tentokrát spojil síly s Windy.com
  • Nově bude možné sledovat přenosy webkamer z celého světa

Uživatelé českého mapového a navigačního nástroje Mapy.cz mají opět další důvod k radosti. Vývojáři nepolevují v nastaveném tempu přidávání užitečných novinek a nedlouho poté, co oblíbený pomocník od Seznamu zavedl například katastrální Mapy díky podkladům od úřadů, je na světě další významná spolupráce. Autoři českých map spojili síly s vývojáři Windy.com a přináší do svého nástroje webkamery z celého světa.

Mapy.cz na platformě X: „Už nemusíte čekat u televize na Panoramu, abyste se podívali, jak to aktuálně po republice vypadá. ? Ve spolupráci s @Windycom vám přinášíme možnost se podívat na přenosy webkamer z celého světa. Stačí si ve výběru map zakliknout jejich vrstvu a můžete prozkoumávat. ?“ / X

„Už nemusíte čekat u televize na Panoramu, abyste se podívali, jak to aktuálně po republice vypadá. Ve spolupráci s Windy.com vám přinášíme možnost se podívat na přenosy webkamer z celého světa. Stačí si ve výběru map zakliknout jejich vrstvu a můžete prozkoumávat,“ stojí v příspěvcích na sociálních sítích.

Mapy.cz: maps & navigation
Mapy.cz: maps & navigation

Novinka v tuto chvíli funguje pouze v desktopové verzi webu Mapy.cz, nicméně i uživatelé mobilní aplikace se dočkají. „Bude později. Myslíme na vás,“ slibují autoři.

Jak blízko máte nejbližší veřejné webkamery?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)