Mapy.cz se oficiálně staly součástí Android Auto. Podívejte se na výsledek

Mapy.cz Android Auto

Česká aplikace Mapy.cz je od nynějška oficiálně dostupná v prostředí Android Auto. Před pár hodinami jsme si všimli tohoto oznámení v rámci popisu aktualizace a je to skutečně tak. Mapy.cz se nám podařilo v tomto automobilovém pomocníkovi spustit u vozu Škoda Fabia III (2017). V galerii níže se můžete podívat, do jaké podoby vývojáři tuto integraci dotáhli.

V našem případě přišla tato novinka s verzí 9.0.0 ze 7. dubna. Po instalaci se objeví informace o nové integraci mimo jiné přímo v Mapy.cz. Ikona této české aplikace je následně k nalezení také v hlavní nabídce na displeji vozu.

Mapy.cz v Android Auto umožňují klasické procházení mapových podkladů a navigování na místa vyhledaná přes lupu či z oblíbených míst. K tomu je ale potřeba být v aplikaci přihlášený/á. Prostředí nabízí také změnu různých vrstev a druhů map. Pokud patříte mezi věrné uživatele populárních českých Map a těšili jste se na její integraci do Android Auto, můžete jásat. Ten okamžik je konečně tady.

Mapy.cz navigation & off maps
Mapy.cz navigation & off maps

Máte vyzkoušeno? Také vám novinka funguje?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)