TOPlist

Mapy.cz dohání ty od Googlu. Díky nové funkci možná přejdete

Mapy.cz hodnocení popis restaurace obchody firmy

Mapy.cz jsou pro mnoho věrných uživatelů minimálně rovnocennou tuzemskou obdobou Google Maps, jelikož dokáží některé lokální aspekty zužitkovat ve svůj prospěch a amerického konkurenta překonávat. Najdou se pak ale i oblasti, kde jsou globálně proslulejší Mapy o něco vyspělejší a hodné následování. Jednou z praktických funkcí, kterou nyní aplikace od Seznamu okoukala a sama zkouší uživatelům nabídnout, je hodnocení podniků.

Mapy.cz: maps & navigation
Mapy.cz: maps & navigation

„Kam na rychlý oběd nebo třeba pro nový účes, teď přehledně uvidíte i v appce. U výsledků hledání vám nově ukážeme popisek daného podniku i jeho hodnocení, takže už vás výborná koprovka ani krátké mikádo nepřekvapí,“ oznámili novinku provozovatelé českých Map na sociálních sítích. Kromě hodnocení se tedy objeví nově i popisky pro rychlejší orientaci.

Jestliže jste na konkurenční Mapy Google zvyklí mimo jiné i proto, že jsou schopné zobrazit průměrné hvězdičkové obodování restaurací, obchodů nebo firem, třeba si vás Mapy.cz získají novinkou na svou stranu. Číselné vyjádření oblíbenosti daného podniku pochází z webu Firmy.cz.

Jak často hledíte v jakýchkoli mapách na hodnocení podniků?

Zdroj: Mapy.cz

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)