Super! Mapy.cz si berou další vychytávku z Google Map

mapy.cz hodnocení podniků

Společnost Seznam stojící za platformou Mapy.cz, kterou můžete využít jak na mobilních zařízeních, tak na počítačích avizovala v posledních několika týdnech hromadu novinek. Mezi ty hlavní patří nově hodnocení podniků, které firma zavedla na začátku prosince. Nyní (opět po vzoru Map od Googlu) přidává možnost hodnocení dalších míst.

Na svém oficiálním Twitter účtu Mapy.cz se uvádí “Vedle podniků a služeb u nás můžete hodnotit i další místa. Zříceniny, kopce a další objekty tak sbírají vaše hodnocení a zkušenosti, kterých jste nám poslali už přes 17 000! Díky, že nám pomáháte plnit Mapy po celém světě. Ano, už nejen v Česku plníme sen nejednoho cestovatele.”

Tato možnost je jistě fajn a dobrodruhům se může hodit. Samozřejmě bude nějakou dobu trvat, než se místa zaplní hodnoceními. To samozřejmě záleží na nás všech. Je ale rozhodně fajn, že se Seznam snaží oblíbenou českou aplikaci neustále vylepšovat.

Mapy.cz navigace a doprava
Mapy.cz navigace a doprava

Koukáte na hodnocení míst v mapách?

Zdroj: Twitter

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)