Majitelé OnePlus 6 a 6T, už k vám míří Android 11

OnePlus 6 6T Android 11

Společnost OnePlus začala jen pár dní po vypuštění nadstavby OxygenOS 11 Open Beta aktualizovat telefony OnePlus 6 a 6T na nový systém Android 11. Majitelé těchto vlajkových strojů z roku 2018 tak mohou vyhlížet (pokud už ho neobdrželi) OTA update, neboli klasickou aktualizaci “vzduchem”. Firma balíček tradičně uvolňuje postupně, takže jestliže v první vlně nedojde k žádným problémům, bude celoplošná aktualizace otázka pár dní.

Fialový OnePlus 6T

Pokud nechcete vyčkávat na automatický update, můžete mrknout do nastavení telefonu, jestli už tam nebude k dispozici pro manuální stažení. Soubor by měl mít kolem dvou gigabajtů. Časem bude k nalezení i na oficiálním webu s jednotlivými systémy. Android 11 má podle soupisu změn v modelech OnePlus 6 a 6T nejen změnit vizuální styl.

Upraven byl herní mód, vylepšen software pro fotografování a update přinese i několik nových prvků pro ambientní displej. Uživatelé se rovněž dočkají komplexnějšího přepínání pro celosystémový tmavý režim. Půjde zapínat či vypínat manuálně z horního menu, případně se může řídit nastavenými hodinami.

Už máte Android 11 ve vašem OnePlus 6 či 6T?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)