Looncup: Chytrý menstruační kalíšek s Bluetooth

smart menstruační kalíšek

Ve světě neustále se rozvíjející technologie, kde se počítá každé malé ulehčení a zjednodušení, se stále trochu zapomíná na ženy. Typicky pánské chytré hračky se vyskytují všude a pokrok zavítal i směrem k erotickým pomůckám, příkladem budiž eJaculator. Společně s masivní propagací ekologických a levných menstruačních kalíšků na sebe startup Looncup, který aspoň trochu ulehčí ženám pět dnů v měsíci, nenechal dlouho čekat.

Chytrý Looncup sleduje cyklus a upozorní na výměnu

Pokud jste doteď váhaly nad přechodem z jednorázových hygienických pomůcek, za které ročně žena vydá v průměru 1 500 korun ročně, neváhejte. Looncup menstruační kalíšek se zabudovaným Bluetooth, RGB senzorem a silovým snímačem. Vše je pevně zalito v silikonu a nic nepřijde do kontaktu s částí vašeho těla.

looncup kalíšek smart

Za pomoci sledování objemu, barvy a dalších faktorů spárovaná aplikace Looncup sdělí, kdy vás příští nemilé pětidenní období čeká. Zároveň se dozvíte, kdy kalíšek vyprázdnit díky notifikacím zobrazující procenta. Má však i své nevýhody. Přes letištní kontrolu s ním neprojdete a baterie není nabíjecí. Vydrží zhruba půl roku, poté je možné kalíšek dále využívat, data ale už k dispozici nebudou.

O Looncup je velký zájem, prodávat se bude za 50 dolarů, přičemž na kickstarteru je možné získat ho za příznivější cenu 40 dolarů, tedy rovných 1 000 korun. Kompatibilní je jak s Androidem, tak iOS.

Zdroj: Kickstarter.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)