TOPlist

Locket – vydělávejte odemykáním telefonu!

locket ico

Společnost Locket a její aplikace Locket – Swipe in. Cash out přichází s naprosto originálním nápadem. Již mnoho společností se předtím snažilo vydělávat na reklamě v mobilních zařízeních. Ve většině případů se jednalo o prosté stáhnutí aplikace, za což dostal uživatel určitý počet bodů, které mohl při dostatečném množství proměnit v peníze. Locket chce být originální a zanevřel na tento způsob reklamy, místo toho přichází s něčím naprosto odlišným.

Locket-Swipe-in.-Cash-out.-Android-Apps-on-Google-Play1

Po nainstalování aplikace se vám zásadně změní lockscreen (zamykací obrazovka), kde se vám začnou zobrazovat reklamy. Pokud používáte určité funkce na zamykací obrazovce, tak na ně s touto aplikací rychle zapomeňte. Vše působí velmi jednoduše. Přes celou obrazovku je velký billboard, kde se zobrazuje reklama. V dolní části máte poté odemykací pruh, kde tažením doprava odemknete telefon a tažením doleva zobrazíte reklamu. Nejlepší na celé věci je, že nemusíte reklamy zobrazovat v prohlížeči. Telefon stačí pouze odemknout, zobrazení reklamy v prohlížeči je zde pouze pro váš případný zájem.

locket-app

A kolik se dá vydělat? Za každé odemknutí obrazovky dostanete jeden cent. Celkový výdělek je poté omezen na tři centy za hodinu. Pokud dosáhnete deseti dolarů, tak lze částku vyplatit na váš PayPal účet. Nutno podotknout, že služba funguje pouze v USA a vyplácení lze provést pouze na US PayPal účet.

locket-650

Pokud vás však zajímá, jak celá aplikace funguje, tak pro vás máme jedinečnou možnost vyzkoušení. Registrace a vydělávání funguje bez jediného problému, vyplácení však lze provést pouze na US PayPal účet. Dle slov vývojářů se aplikace v brzké době dočkáme i v Evropě, jelikož je o ní obrovský zájem. Pokud tedy teď nahromadíte určitý obnos, je možné, že půjde v budoucnu vyplatit i na český PayPal.

V případě zájmu stahujte zde.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (36)