TOPlist

V LIDLu je k mání parádní chytrá rychlovarná konvice

LIDL chytrá rychlovarná konvice Silvercrest Smart SWS 3000 A1

Řetězec LIDL zařadil do nabídky svého e-shopu (a pravděpodobně i kamenných prodejen) další kousek zajímavé chytré elektroniky. Tentokrát jde o kuchyňský spotřebič, který máte dost možná v ruce každý den. Jen není tak smart. Tím produktem je chytrá rychlovarná konvice Silvercrest Smart SWS 3000 A1, která se umí ve spojení s mobilní aplikací proměnit z obyčejného ohřívače vody v mnohem komplexnějšího pomocníka.

Z klasických „hloupých“ parametrů můžeme zmínit maximální objem 1,7 litru (1,2 litru se speciální čajovou vložkou), příkon až 3 000 wattů, odnímatelné víko a filtr vodního kamene nebo možnost naplňovat vodu bez otevření víka. To nejzajímavější ale přichází právě díky aplikaci LIDL Home.

Lidl Home
Lidl Home

Po spojení s ní umí konvice nabídnout ukazatel teploty, individuální nastavení s přesností na 1 stupeň (od 40 do 100 °C), možnost volby z 16 přednastavených programů (např. zelený čaj, čaj oolong, černý čaj, káva, kojenecké mléko) a funkci udržování teploty až na dvě hodiny.

Pro komunikaci s mobilem či tabletem přitom chytrá konvice nepotřebuje Zigbee bránu a umí se připojit přímo přes Bluetooth nebo přes Wi-Fi síť. K vizuálnímu vyjádření stavu využívá tento praktický kuchyňský pomocník také LED osvětlení v podstavci. Chytrá rychlovarná konvice Silvercrest Smart SWS 3000 A1 je v e-shopu k dostání za základní cenu 1 399 Kč.

Které pokročilé funkce byste využili?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (33)