Lidl má za super cenu už i zahradní LED reflektor. Co dokáže?

Lidl zahradní LED reflektor

Lidl neustále rozšiřuje nabídku chytrého osvětlení a pokud už se také těšíte až skončí zima, tak vás dnešní přírůstek velmi potěší. Chytré osvětlení nemusí být jen doménou vaší pracovny nebo obývacího pokuje. Lidl zahradní LED reflektor můžete použít i k osvětlení příjezdové cesty nebo venkovního posezení. Jaké nabízí vychytávky?

Chytrá domácnost od Lidlu vzbudila u uživatelů velký zájem, a tak výrobce nelení a přidává další kousky. Lidl teď uvedl výkonný LED reflektor s nastavitelným úhlem sklonu. Světlo lze venku buď na pevno přimontovat nebo zabodnout bodcem přímo do země. Reflektor je vybaven ochranou proti stříkající vodě IP65. Jádro světla tvoří 36 LED s dlouhou životností cca. 25000 hodin.

Je možné regulovat jak intenzitu osvětlení, tak i nastavovat barvy a odstín bílého světla. Vzhledem k tomu, že se jedná o venkovní světlo tak je možnost nastavení 16 milionů barev poměrně překvapivý bonus. Stejně jako ostatní prvky chytré domácnosti od Lidlu lze i tento LED reflektor ovládat pomocí aplikace Lidl Home nebo napojit na Google Asistent. Zahradní reflektor můžete koupit v Lidl shopu za 1299Kč.

Lidl Home
Lidl Home

Kde byste použili zahradní LED reflektor Lidl?

Zdroj: Lidl shop

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)