TOPlist

Vybrali jsme 5 geniálních vánočních dárků z Lidlu do 500 Kč

lidl tipy na dárky vánoce
  • Vánoce jsou za dveřmi, dáme vám tipy na levné dárky z Lidlu
  • Radost můžete udělat i powerbankou za 249 korun
  • Milovníky chytré domácnosti potěší třeba LED pásek

Vánoce se nezastavitelně blíží a určitě spousta z vás přemýšlí nad tím, čím obdaruje své blízké. Pokud nechcete utrácet tisícovky za produkty, u nichž si ani nejste jistí, zda je daná osoba ocení, dáme vám tipy na levné technologické dárky z Lidlu. Naleznete zde powerbanku, ale i chytré osvětlení či opakovač signálu od Xiaomi.

TRONIC Powerbanka 10 000 mAh

TRONIC Powerbanka 10 000 mAh je základní, ale pro běžného uživatele zcela dostačující powerbanka. Poslouží kdekoliv, kde nebudete mít přístup k elektřině, dobije vám minimálně dvakrát většinu telefonů, do plna můžete pak následně dobít ještě například bezdrátová sluchátka nebo hodinky.

Cena: 249 Kč

TRONIC Bezdrátová duální Qi nabíječka

TRONIC Bezdrátová duální Qi nabíječka je vynikajícím produktem na každý pracovní stůl. Můžete přes ní bezdrátově dobíjet hned dvě zařízení, takže na jedné části můžete mít telefon a na té druhé třeba sluchátka. Maximální výkon činí 10 wattů pro každou z podložek, dohromady tedy 20 wattů.

Cena: 379 Kč

LIVARNO home Stropní LED svítidlo

LIVARNO home Stropní LED svítidlo ocení každý kutil. Funguje na technologii Zigbee 3.0 (takže si dejte pozor, aby měl obdarovaný i Zigbee bránu, případně mu ji v Lidlu můžete také koupit) a podporuje RGB, lze jej tedy rozsvítit více než 16 miliony barev a samozřejmě si pak v aplikaci hrát s různými automatizacemi.

Cena: 329 Kč

LIVARNO home Světelný LED pásek

To stejné platí i pro LIVARNO home Světelný LED pásek, který funguje rovněž skrz Zigbee a budete potřebovat bránu. Je 2 metry dlouhý a udělá radost každému, kdo si bude chtít zkrášlit svůj pokoj do pěkných barviček.

Cena: 499 Kč

Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro

Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro je levné zařízení, které umí rozšířit Wi-Fi signál, takže se hodí do větších domácností či kanceláří. Vše bude ale záviset na dosahu vašeho routeru, takže vás krabička za tři stovky nespasí, máte-li pomalé připojení, starý router, nebo snad dokonce kombinaci obojího. Jako opakovač ale poslouží docela slušně.

Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro

Cena: 329 Kč

Zaujal vás některý z produktů, které prodává Lidl?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)