Tip na dárek nejen dětem: LIDL zlevnil stropní LED světlo s reprákem

LIDL Livarno Lux stropní LED svítidlo s reproduktorem teplá bílá sleva akce

Už jste také nasedli na kolotoč nakupování vánočních dárků? Máme pro vás tip na zajímavý kousek elektroniky, u kterého se nejspíš nevyplatí dlouho čekat. Ne, že byste kvůli němu museli později stát dlouhé fronty, nebo že by snad nestihl včas přijít, ale jednoduše proto, že se dost možná rychle vyprodá. Je jím stropní LED světlo LIVARNO LUX z nabídky e-shopu LIDLu, které je vybavené také Bluetooth reproduktorem.

Tento konkrétní model nabízí kromě přehrávání hudby (reproduktor má rozsah 120 Hz – 20 kHz) svícení teplou bílou, funkci stmívání nebo možnost nastavení časovače. Součástí je také dálkové ovládání s držákem na zeď. Podobný typ osvětlení není nic výjimečného, ale tady pochopitelně zaujme hlavně cena. Z původních 999 Kč spadla na 599 Kč, přičemž reálnost této slevy potvrzuje také Hlídač shopů.

Světelný tok a přesná teplota barvy bohužel uvedena není, nicméně světlo má v e-shopu hodnocení cca 4,5 hvězdičky od téměř 150 lidí, takže o žádnou “bludičku” snad nejde. Od reproduktoru nemůžete čekat zázraky, ale základní poslech zprostředkují. Pokud byste chtěli lepší model s teplou i studenou bílou a současně i sedmi dalšími barvami, tak i ten je v drobné akci. Obě varianty by určitě našly uplatnění hlavně v dětském pokoji, případně třeba v kuchyni.

Do jaké místnosti by se vám takové světlo hodilo?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)