TOPlist

Lidl prodává parádní chytrou RGB LED lampu. Můžete ji dát domů i ven!

LIDL chytrá lampa zigbee rgb
  • Lidl prodává chytrou Zigbee lampu, kterou si můžete dát i ven 
  • Má navíc RGB LED, takže si lze vybrat z 16 milionů barev
  • Prodává se za 1 999 korun

Lidl prodává poměrně velké množství nejrůznějších chytrých doplňků pracujících na technologii Zigbee 3.0, ať je řeč o senzorech, zásuvkách či chytrém osvětlení. Mezi ním je také LIVARNO Smart Home stojací LED lampa, kterou můžete použít jak v interiéru, tak i v exteriéru.

LIVARNO home Zigbee 3.0 Smart Home Venkovní stojací LED lampa, jak je tento výrobek označován na e-shopu Lidl, disponuje certifikací IP44, která dokáže zajistit ochranu proti stříkající vodě. Můžete ji tedy použít i venku, avšak na samotném e-shopu se píše, že je vhodná k použití v suchém, nikoliv vlhkém prostředí. Do pergoly ale může padnout perfektně.

Lidl Home
Lidl Home

Kovová konstrukce má navíc pogumované koncovky šetrné k podlaze. Samotná LED žárovka podporuje RGB, takže si můžete vybrat z 16 milionů barev.

K plnému využití budete potřebovat Zigbee bránu, kterou můžete rovněž koupit v Lidlu, jinak ji s chytrou domácností nespojíte, nemá Wi-Fi ani Bluetooth. A když už si něco takového pořizujete, byla by velká škoda nevyužít lampu naplno. Nejen že budete moci měnit barvy, ale za pomocí dalších výrobků (například pohybového senzoru) nastavit automatizace, což vám značně zjednoduší život. Lampa je na e-shopu dostupná za cenu 1 999 korun.

Cena: 1 999 Kč

Jak se vám líbí chytré produkty z LIDLu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)