3 zajímavé Lidl produkty ve slevě. Zláká vás nějaký?

lidl produkty sleva sluchátka powerbanka světlo držák led rgb

SILVERCREST Bluetooth sluchátka

Bezdrátová náhlavní sluchátka Silvercrest jsou nyní ve slevě za pouhé tři stovky na e-shopu Lidl. Normálně přitom stojí téměř jednou tolik. Mohou se pochlubit skládací konstrukcí či textilním páskem přes hlavu pro pohodlné nošení. Samozřejmostí je také integrovaný mikrofon. Sluchátka lze spojit buď bezdrátově přes Bluetooth 5.1, nebo přes 3,5 mm jack. Baterie s kapacitou 400 mAh má dle firmy vydržet až 30 hodin a potěší také přítomnost transparentního režimu.

Cena: 299 Kč

TRONIC Bezdrátová powerbanka Qi, 10 000 mAh

Powerbanka Tronic s kapacitou 10 000 mAh umožňuje kromě klasického drátového nabíjení také bezdrátové (Qi) s výkonem až 10 W. Samozřejmě podporuje standardy jako Qualcomm Quick Charge 3.0 a umí nabíjet zároveň až tři zařízení díky dvěma (1x USB-C, 1x USB-A) portům. Stav baterie vám indikují čtyři LED diody.

Cena: 399 Kč

Digipower Držák na mobilní telefon

Praktický držák Digipower s LED kruhovým světlem můžete využít k nejrůznějším úkonům jako jsou nejrůznější make-up tutorialy, ale třeba také livestreamy nebo třeba online výuku. Světlo je navíc RGB, takže se můžete nasvítit libovolnou barvou, stejně tak podporuje tři režimy osvětlení – teplé, přirozené a studené.

Cena: 449 Kč

Zaujal vás některý z Lidl produktů?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)