Lidl nabízí zásuvku s USB porty za 99 Kč. Hodí se vám?

Lidl zásuvka

Už nějaký čas vás pravidelně informujeme o zajímavých produktech z e-shopu Lidl, které podle nás stojí za pozornost. Samozřejmě že ne všechno má tento obchod za nejlepší ceny, ovšem podobné malé gadgety jsou při nejmenším alespoň zajímavé. A SILVERCREST Zásuvka s USB porty je toho důkazem. Jde totiž o produkt, který je ve slevě a za který nyní zaplatíme méně než 100 Kč.

Lidl nabízí SILVERCREST zásuvku s USB porty

SILVERCREST Zásuvka s USB portem je ve své podstatě velice primitivní, ale zajímavá vychytávka. Kromě toho, že do ní samozřejmě lze zapojit cokoliv přes klasickou 230V zásuvku má totiž hned dva USB-A porty. V době, kdy výrobci jako Apple, Google, Samsung ale i Xiaomi nedodávají k některým svým telefonům a jiným zařízením nabíjecí adaptér, se může tato vychytávka hodit. Nebo se můžete mít adaptér jen jeden, ale telefon/hodinky/tablet či cokoliv jiného si chcete nabíjet i v ložnici. Právě pro tyto scénáře může dávat podobný gadget velký smysl.

Lidl nabízí SILVERCREST zásuvku s USB porty

Zásuvka disponuje jmenovitým výkonem až 17 W, což sice není nijak extra hodně, na druhou stranu jste schopni (s odpovídajícím kabelem) dobít mobilní zařízení stále za poměrně přijatelnou dobu. A pokud jej tam necháte přes noc, nemusí vás to vůbec zajímat. Za normálních okolností je na Lidl e-shopu za cenu 149 Kč, ovšem nyní je ve slevě a tak za ní zaplatíme pouhých 99 Kč.

Používáte doma USB zásuvky?

Zdroj: Lidl

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)