Sháníte levný fitness náramek? LIDL má zrovna jeden v akci

LIDL fitness náramek Silvercrest SAS 89 sleva akce

Poohlížíte se po chytrém fitness náramku, který nemusí zrovna oplývat nejmodernějšími vychytávkami a nehodláte za něj utratit více než pár stovek korun? Několik takových nabízí mimo jiné také řetězec LIDL pod “svou” značkou Silvercrest. A jeden z nich, který je i za běžných okolností dost levný, je momentálně na několik dní v akci. Jedná se o model SAS 89.

Co můžete od tohoto náramku očekávat? Nabízí například měření tepu, počtu kroků, kilometrů, kalorií, doby aktivity a spánku. K dispozici je rovněž režim plnění denního cíle s upomínkou pohybu. Z chytrých interakcí s telefonem umí Silvercrest Fitness náramek SAS 89 upozornění na hovory, SMSky a oznámení z aplikací jako WhatsApp. Nechybí ani možnost buzení pomocí vibrací.

HealthForYou
HealthForYou

Zařízení má krytí IP67 a je vhodné na zápěstí s obvodem od 14,5 do 21 centimetrů. S telefonem se náramek propojuje přes bezplatnou aplikaci HealthForYou. Pokud vás tento základní fitness pomocník zaujal, tak v LIDLu je aktuálně k dostání za 399 Kč. Běžně stojí 599, případně i 699 Kč (jak prozrazuje Hlídač shopů). Koupit se dá v černé a fialové barvě.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co by vám u takového náramku chybělo?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)