TOPlist

V Lidlu koupíte za solidní cenu chytré hodinky s vestavěnou GPS

lidl chytré hodinky s gps

Lidl nedávno uvedl chytré hodinky a nyní se na e-shopu objevily další, tentokrát s vestavěnou GPS. Mají označení SILVERCREST Fitness chytré hodinky s GPS a kromě toho nabízí  měření sportovních, ale i zdravotních aktivit.

Disponují 1,3palcovým barevným TFT displejem a již zmíněnou vestavěnou GPS, která vám umožní sledovat vaše trasy. Nechybí optický senzor pro měření srdečního tepu a SpO2. Ze sportovních režimů stojí za zmínku třeba chůze, běh, turistika, jízda na kole, plavání, badminton, chůze po schodech, eliptický trenažér, veslovací trenažér, skipping, golf a jóga. Samozřejmostí je také několik dalších údajů, které se vám mohou hodit jako je krokoměr, počet spálených kalorií, dobu aktivity a monitorování spánku.

Samozřejmě zobrazují datum a čas, ale také počasí a nechybí ani notifikace, které jsou bohužel pasivní a nelze na ně reagovat. Naopak potěší certifikace IP68 a podpora češtiny. V pohotovostním režimu vydrží až 38 dní, pokud je ale budete využívat k měření aktivit a k tomu budete mít zapnutou GPS, musíte samozřejmě počítat s o dost kratší výdrží.

Cena: 1 399 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké chytré hodinky aktuálně používáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)