TOPlist

LIDL má v super akci budík s bezdrátovou nabíječkou

LIDL SilverCrest Digitální budík bezdrátová nabíječka

Jak už jsme si za poslední týdny a měsíce zvykli, obchodní řetězec LIDL do svého běžného prodeje v kamenných prodejnách i v online shopu rád zařazuje různé mobilní příslušenství či rovnou elektronické přístroje pro chytrou domácnost nebo jiné segmenty využití. Jednou za čas se tyto produkty dočkají také zajímavé slevové akce, což je nyní případ digitálního budíku a bezdrátové Qi nabíječky v jednom těle pod značkou SilverCrest.

Kombinované zařízení má primitivní LC displej se třemi stupni jasu a bílým osvětlením, podporuje zobrazení času, data, dne v týdnu, teploty a nastavení opakovaného alarmu. Po stránce bezdrátového nabíjení nabídne Qi standard s maximálním výkonem 10 wattů. Rozměry jsou přibližně 14 x 11 x 9,3 cm.

V LIDL shopu u zařízení aktuálně svítí akční cena 299 Kč, přičemž ta původní činila 599 Kč. Celková sleva by tak měla činit polovinu dřívější hodnoty. SilverCrest Digitální budík s nabíjecí stanicí Qi je v e-shopu a možná i v kamenných prodejnách dostupný v černé a bílé barvě.

Kolik máte zařízení s bezdrátovým nabíjením?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)