TOPlist

LIDL naskladnil extra levný 4K televizor s Google TV a podporou Dolby Vision

lidl google tv sharp 43
  • Lidl opět rozšiřuje portfolio chytrých televizorů
  • Nejnovějším kouskem je 43palcová 4K TV od Sharpu
  • Má systém Google TV, HDMI 2.1 a umí Dolby Atmos

Lidl má už poměrně širokou nabídku televizorů, jedna z vůbec nejlepších slev probíhala přes Cyber Monday, kde jste mohli koupit 55″ QLED TV Sharp s Google TV za 6 999 korun, šlo jednoznačně o nejlepší nabídku na televizor za poslední měsíce, bavíme-li se o českém rybníčku. Nyní e-shop naskladnil menší 43″ televizor Sharp, který má fajn specifikace a zajímavou cenu.

Přesný model bohužel Lidl nezmiňuje, takže se budeme muset spokojit se specifikacemi, které jsou uvedeny na e-shopu. Jedná se o televizor se 4K rozlišením a podporou standardů Dolby Vision, HDR10 a HLG. Zvukovou stránku obstarává dvojice 8W reproduktorů s podporou Dolby Atmos, o interpolaci snímků se stará Smooth Motion. Nechybí HDMI 2.1 (s eARC) a systémem je samozřejmě Google TV, což dává uživatelům velkou porci svobody a samozřejmě i bohatou nabídku aplikací. Co se týče konektivity, nechybí Wi-Fi a Bluetooth, vstup pro anténu, 2x USB, audio jack, RJN 45, optický audio výstup a 4x HDMI 2.1.

Na e-shopu Lidl je tento kousek k dispozici za 7 499 korun, což není zlá nabídka. Alternativou může být například Samsung UE43CU7172 s operačním systémem Tizen či TCL 43P635 s podobnými parametry.

Cena: 7 499 Kč

Jakou televizi máte doma vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)