TOPlist

Lidl nabízí parádní chytrou sekačku za výbornou cenu a teď dokonce s akční slevou!

lidl-sekacka
  • Lidl nabízí i sekačky na trávu a nejsou to žádná ořezávátka
  • Za dobrou cenu lze koupit sekačky řady Parkside Performance
  • Nyní Lidl nabízí slevu skoro 600 Kč

Je tady léto, slunce svítí, všechno se zelená a je třeba sekat trávníky. Pokud máte zahradu a uvažujete o nákupu sekačky, určitě nechcete nějakou nejobyčejnější výrobek. Jestli nepotřebujete vyloženě samostatnou a plně automatickou sekačku, mohla by vás zaujmout aktuální nabídka z Lidlu.

PARKSIDE PERFORMANCE Aku sekačka na trávu PPRMA 40-Li A1

Sekačka se prodává jako sada tří komponent:

  • 1x Aku sekačka na trávu PPRMA 40-Li A1
  • 2x Smart akumulátor 8 Ah PAPS 208 A1
  • 1x Dvojitá rychlonabíječka PDSLG 20 B1

V konfiguraci se 4 akumulátory stačí na posekání trávníku o rozloze až 1500 m². Umí séct, sbírat i mulčovat. Nastavit parametry a nebo naopak zobrazit informace o akumulátoru můžete v aplikaci Lidl Home pomocí Bluetooth.

Sekačka je kompatibilní se všemi přístroji série PARKSIDE X 20 V Team. Pokud vám nestačí dodávaná nabíječka, můžete si dokoupit chytrou nabíječku PARKSIDE PERFORMANCE 20 V / 12 A PLGS 2012 A1, případně další akumulátory. Sekačka totiž potřebuje k provozu oba dodávané kusy. Lidl nabízí na sekačku záruku 5 let.

Lidl Home
Lidl Home

Kupujete v Lidlu i jiné věci, než rohlíky?

Cena: 12999 Kč (13596,90 Kč)

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)