TOPlist

LIDL zlevnil oblíbený robotický vysavač. Má šest režimů čištění, podlahu i vytře

LIDL robotický vysavač sleva
  • V internetovém obchodě Lidlu se prodávají i robotické vysavače
  • Jeden z nich znatelně zlevnil, prodává se za tři tisíce
  • Podlahu nejenže dokáže vysát, ale také ji zvládne vytřít

Není žádnou novinkou, že v internetovém obchodě Lidlu můžete sehnat spoustu elektrických hraček na uklízení domácnosti. Ještě donedávna jste si v něm mohli pořídit ruční vysavač od Xiaomi a teď prodejce znatelně snížil cenu oblíbeného robotického vysavače Silvercrest SSWR A1. Namísto běžných 3 999 Kč vás nyní vyjde ve 25% slevě jen na 2 999 Kč. Doprava je navíc zcela zdarma.

Vysavač má bílou konstrukci s černými prvky. V její horní části nalezneme tři tlačítka, nicméně k ovládání je možné využít také dálkový ovladač, který je součástí balení. Kromě toho, že vám Silvercrest SSWR A1 dokáže z podlahy nečistoty vysát, si poradí také s ulepenými místy díky režimu vytírání, jenž představuje jeden z celkových šesti čisticích módů.

LIDL robotický vysavač Silvercrest SSWR A1

Mezi těmi dalšími najdeme například Spot, při jehož použití se vysavač točí ve spirálách a nasazuje maximální sílu sání. V automatickém režimu si vysavač v podstatě dělá „co chce“, spoléhá přitom na svých deset protinárazových senzorů a trojici snímačů s cílem zamezit pádu. Silvercrest SSWR A1 se umí sám vrátit do dobíjecí stanice. Baterie se mu do plné kapacity nabije za 4–6 hodin a následně vydrží až 70 minut provozu.

Cena: 2 999 Kč

Koupili byste si robotický vysavač z Lidlu?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)