Lidl zlevnil (už tak levné) RGB stropní světlo se Zigbee

lidl sleva rgb světlo
  • Lidl zlevnil chytré stropní RGB světlo
  • Podporuje technologii Zigbee 3.0
  • Budete k němu ale potřebovat bránu

Lidl přichází se zajímavou nabídkou pro milovníky chytré domácnosti. Tentokrát si můžete pořídit stropní LED svítidlo LIVARNO HOME s technologií Zigbee 3.0 za zvýhodněnou cenu.

Chytré stropní svítidlo LIVARNO HOME běží na technologii Zigbee 3.0, takže jej můžete můžete ovládat přímo z pohodlí mobilní aplikace Lidl Home, která je kompatibilní s operačními systémy iOS 9.0 a Android 5.0 Lollipop nebo novějšími. Aplikace vám umožní měnit jas, vybírat z 16 milionů barev (světlo podporuje RGB) a nastavovat teplotu světla v rozmezí od 2 000 do 6 500 kelvinů.

Svítidlo je navrženo pro použití v interiéru a jeho instalace a ovládání jsou otázkou několika minut. Pro plnohodnotné využití všech funkcí je nutné mít v domácnosti Gateway (centrální jednotku) kompatibilní se standardem Zigbee, která se prodává samostatně. Koupit ji můžete také v Lidlu.

Lidl Home
Lidl Home

Zařízení je možné integrovat do širšího ekosystému chytré domácnosti, ale kompatibilita se systémy jiných výrobců může být omezena, jak je uvedeno na webu. Nicméně standard Zigbee 3.0 zajišťuje vysokou míru univerzality. Díky akční nabídce si nyní můžete inteligentní stropní svítidlo LIVARNO HOME pořídit za 329 Kč místo původních 399 Kč.

Cena: 329 Kč

Máte zkušenosti se smarthome produkty z Lidlu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)