TOPlist

Pouze dnes! LIDL nabízí stylová náhlavní sluchátka s ANC za pakatel

LIDL sluchátka sleva
  • V on-line obchodě Lidlu sem tam natrefíte na lákavé slevy
  • Dnes má e-shop v akci bezdrátová náhlavní sluchátka s ANC
  • Mají pěknou skladnou konstrukci a 16hodinovou výdrž

V internetovém obchodě Lidlu se mnohdy dá narazit na opravdu zajímavé produkty. Nedávno se v něm například začal prodávat ruční vysavač od Xiaomi, který má HEPA filtr a hodí se například na čištění interiéru automobilu nebo klávesnice od notebooku. Nyní se dají v e-shopu pořídit stylová náhlavní sluchátka za naprosto směšnou cenu.

Bezdrátová sluchátka Silvercrest Rhythm On-Ear ANC jsou dnes zvýrazněna jako hlavní sleva dne. Zatímco za běžných okolností stojí 799,90 koruny, nyní je se 37% slevou pořídíte za necelou pětistovku. Garantována je navíc tříletá záruka a na vrácení produktu zdarma máte 30 dní.

LIDL sluchátka Silvercrest

Sluchátka samotná se pyšní pěknou černou konstrukcí s bílými prvky na náušnících. Jednou z jejich hlavních předností je funkce aktivního potlačení hluku (ANC), kterou mnohá sluchátka přes hlavu nabídnout nedokáží. S integrovaným mikrofonem, jenž najde využití i při inteligentním hlasovém ovládání a komunikaci s virtuálními asistenty, navíc můžete snadno telefonovat. Správu hovorů pak ještě víc ulehčují ovládací tlačítka, umístěná přímo na konstrukci.

LIDL sluchátka Silvercrest

Silvercrest Rhythm On-Ear ANC se dají snadno složit, což z nich dělá vhodného společníka na cesty. Nepřetržitě dovedou hrát až 16 hodin, což je sice ve srovnání s mnohými konkurenty slabota, ale přesto to ve spoustě případů značí, že sluchátka nebudete muset dobíjet každý den. Samotný nabíjecí proces pak se vším všudy trvá 2,5 hodiny prostřednictvím rozhraní USB-C. K dispozici je i možnost poslechu drátově prostřednictvím 3,5mm jacku.

Cena: 499,90 Kč

Koupili byste si sluchátka z Lidlu?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)