Lidl má v akci venkovní chytrou zásuvku. Podporuje Zigbee i Google Asistenta

lidl venkovní zásuvka
  • Lidl má v akci venkovní chytrou zásuvku
  • Propojíte ji skrz Zigbee 3.0
  • Nechybí certifikace IP44 a rozumí si i s Google Asistentem

Lidl má zajímavou slevu na chytrou venkovní 2násobnou zásuvku s bodcem. S domácností komunikuje skrz Zigbee 3.0, ovládat ji můžete prostřednictvím aplikace Lidl Home a dokonce i hlasového ovládání, konkrétně skrz Google Asistenta.

Jednou z hlavních předností této zásuvky je její kompatibilita s dalšími produkty, které také používají technologii Zigbee 3.0. To znamená, že ji snadno propojíte do dalších systémů, ať už se bavíme o Philips Hue nebo třeba Home Assistant. Stejně jako u ostatních produktů budete však potřebovat bránu, kterou Lidl rovněž na svém e-shopu prodává.

SILVERCREST Zigbee 3.0 Smart Home Venkovní 2násobná zásuvka nabízí různé funkce, které vám usnadní život. Můžete nastavit více programů časového spínání, využít funkci odpočítávání nebo nechat zásuvku automaticky zapínat a vypínat při západu a východu slunce. Instalace je jednoduchá, můžete si vybrat mezi pevnou montáží, nebo bodcem. Výhodou je rovněž certifikace IP44. Standardně se prodává za 799 Kč, nyní je o stovku levnější.

Cena: 699 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na venkovní chytrou zásuvku z Lidlu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)