LIDL nabízí LIVARNOLUX LED Zigbee venkovní osvětlení. Ovládat jej můžete z aplikace v telefonu.

LIVARNOLUX LED Zigbee venkovní osvětlení LIDL smart home chytrá domácnost světelná koule

Produkty z kategorie chytrá domácnost se v LIDLu objevují již nějakou dobu. Kromě chytrého osvětlení však nově najdeme i produkty, které můžeme využít také venku. Kromě chytrého zavlažovacího počítače se v nabídce LIDLu objevilo také LIVARNOLUX LED Zigbee venkovní osvětlení. To potěší možnostmi využití i ochranou před vodou.

LIDL nabízí LIVARNOLUX LED Zigbee venkovní osvětlení

Světelná koule, čím dál více oblíbené značky LIVARNOLUX, je založena na technologii Zigbee 3.0, ostatně jako další vychytávky do chytré domácnosti z nabídky Lidlu. Pro správné fungování tohoto světla je tedy nutné zakoupit centrální řídící jednotku Zigbee.

Co je to Zigbee 3.0?

Zigbee 3.0 je bezdrátová technologie, která se podobá Bluetooth v telefonech. Můžeme díky ní na dálku až ovládat jednotlivé zařízení chytré domácnosti – rozsvícení/zhasnutí/jas/barvu světel nebo zapínat a vypínat další spotřebiče. Komunikační jednotka Zigbee 3.0 spojuje všechna kompatibilní zařízení v chytré domácnosti (a to i od jiný výrobců), která mohou od sebe být vzdálena až na 75 metrů.

Po správném zapojení se můžete těšit na 16 miliónu barev, nastavitelný jas a odstíny bílého světla, které navíc můžete pohodlně ovládat z mobilní aplikace Lidl Home. Pro ty z vás, kteří ovládají anglický jazyk je pak připraveno hlasové ovládání přes Google Assistenta.

Lidl Home
Lidl Home

O bezchybnou funkčnost se stará úsporná LED žárovka se světelným tokem přibližně 806 lumenů. Ta je navíc chráněna proti vodě a prachu standardem IP65, což odpovídá stříkající vodě.

Toto chytré osvětlení je sice určeno pro venkovní použití, své místo však najde jistě i v interiéru, který může ozvláštnit. Pokud však zůstaneme u využití v exteriéru, jistě budoucí majitele potěší  možnost umístění světla na bodec.

LIVARNOLUX LED Zigbee venkovní osvětlení LIDL ocenil na pouhých 999Kč a stejně jako u dalších produktů, nabízí také možnost výrobek vrátit do 90-ti dnů úplně zdarma. Při objednání z LIDL e-shopu bude trvat doručení maximálně tři pracovní dny.

Jaké osvětlení používáte na zahradě?

Zdroj: LIDL

Miroslav Selz
O Autorovi - Miroslav Selz

Technologický nadšenec, který od Applu "přesedlal" do světa Androida. Ve volném čase rád píše, cvičí, zpívá, zajímá se o zdravý životní styl a využití mobilních… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)