Lidl prodává jednoduché chytré RGB světlo za super cenu

lidl zigbee svítidlo

Chytrá domácnost je segmentem, o který se Lidl dlouhodobě zajímá a přináší na svůj Lidl e-shop hromadu produktů tohoto typu. Jedním z nich je také LIVARNO home Stropní LED svítidlo, které funguje pomocí bezdrátové technologie Zigbee 3.0.

LIVARNO home Stropní LED svítidlo je k dispozici v kulaté i čtvercové verzi, takže si můžete sami vybrat, které se vám do interiéru více hodí. Každopádně podporuje hned 16 milionů barev. Doma si tedy můžete udělat pěknou diskotéku. Ke správnému a plnohodnotnému využití budete potřebovat bránu, kterou rovněž můžete koupit na e-shopu Lidl, nebo využijete nějakou, kterou už máte doma.

Technické údaje:

  • Příkon: 22 W
  • Světelný tok: 3 000 lm
  • Teplota světla: 4 000 K
  • Životnost LED: cca 30 000 hodin
  • Počet spínacích cyklů: cca 100 000

Rozměry:

  • kulaté provedení: 42 x 2,8 cm, hmotnost 1,1 kg
  • čtvercové provedení: 42 x 42 x 2,8, hmotnost 1,4 kg
Lidl Home
Lidl Home

S většinou z nich by mělo svítidlo fungovat dobře. Díky ní si pak v mobilním telefonu můžete navolit různé režimy a domácnost si hezky zautomatizovat pomocí dalších senzorů, třeba pohybového. V tuto chvíli se prodává za cenu 1199 Kč. Tato částka platí pro obě varianty.

Co je to Zigbee 3.0?

Zigbee 3.0 je bezdrátová technologie, která se v mnoha ohledech podobá třeba technologii Bluetooth. Díky ní můžeme pomocí telefonu ovládat svou chytrou domácnost a to od zapnutí zásuvky přes upravení barvy světla až po ovládání žaluzií. Funguje až do vzdálenosti 75 metrů a díky své kompatibilitě můžete propojit více zařízení a to i od různých výrobců. Potěší rovněž fakt, že lze Lidl zařízení ovládat skrz Google Asistenta či Google Home.

Cena: 1199 Kč

Jak máte chytré osvětlení vyřešené vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)