Velká sleva: Lidl prodává LED pásek s RGB a Zigbee za super cenu

livarno zigbee led pásek lidl sleva

E-shop Lidl nabízí čas od času zajímavé slevy na své chytré produkty značek jako Silvercrest či Livarno a právě jedna zajímavá se tam nyní objevila. Pokud máte zájem o rozšíření své chytré domácnosti o chytrý LED pásek, nyní je možná ta ideální doba ke koupi.

LIVARNO home Zigbee 3.0 Smart Home Světelný LED pásek má délku 2 metry a připojuje se skrz standard Zigbee, takže k němu budete potřebovat také bránu, kterou můžete rovněž koupit v Lidlu. Díky bráně pak může fungovat s dalšími zařízeními a vy si tak můžete vytvořit hromadu automatizací. Pásek je samozřejmě RGB, takže podporuje 16 milionů barev a je jen na vás, kterou si zrovna vyberete.

Lidl Home
Lidl Home

Jeho barva se může díky již zmíněným automatizacím v průběhu dne měnit. Produkt můžete rovněž rozdělit a je samolepicí, což je u LED pásků většinou standardem. Ještě před pár dny za něj Lidl žádal 599 Kč, nyní je však v akci za 349 Kč, což je velmi slušná cena.

Cena: 349 Kč

Co je to Zigbee 3.0?

Zigbee 3.0 je bezdrátová technologie, která se v mnoha ohledech podobá třeba technologii Bluetooth. Díky ní můžeme pomocí telefonu ovládat svou chytrou domácnost a to od zapnutí zásuvky přes upravení barvy světla až po ovládání žaluzií. Funguje až do vzdálenosti 75 metrů a díky své kompatibilitě můžete propojit více zařízení a to i od různých výrobců. Potěší rovněž fakt, že lze Lidl zařízení ovládat skrz Google Asistenta či Google Home.

Zkoušeli jste někdy chytrý produkt z Lidlu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)