LIDL má v akci parádní LED panel s barevnými přechody

LIDL LED panel Livarno

Řetězec LIDL začal ve svých prodejnách i v internetovém e-shopu prodávat za zvýhodněnou cenu velmi zajímavé interiérové dekorativní světlo. Livarno Home LED panel nabídne jak svícení s běžnými teplotami bílé a jednolitými barvami, tak i dynamické kombinace různých odstínů z RGB palety. Tím může o něco kreativněji zpestřit obývák, ložnici nebo třeba dětský pokoj. Elegantnost podtrhuje design s téměř neznatelnými obvodovými rámečky.

Světlo je plynule stmívatelné prostřednictvím dálkového ovladače a přechody, do nichž lze jednotlivé barvy manuálně zvolit, je možné spouštět ve čtyřech přednastavených režimech. Včetně volby rychlosti jejich prolínání. K dispozici je také funkce nočního světla a světlo se dá přimontovat na zeď i strop.

Světelný tok činí 1 900 lm, teplota světla je v rozmezí 3 000–6 500 K a na výběr je mezi rozměry 45 x 45 x 6,5 cm a 59,5 x 29,5 x 6,5 cm. Obě varianty běžně stojí v LIDLu 1 399 Kč, nyní můžete Livarno Home LED panel s barevnými přechody pořídit za 999 Kč.

Jaké barvy by se nejvíce hodily do vašeho obýváku?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)