Lidl prodává parádní LED svítidlo s chytrými funkcemi. Oslovilo vás?

lidl chytré svítidlo livarno

Lidl se dávno nevěnuje pouze svým prodejnám, ale už nějakou dobu se naplno pustil do svého e-shopu, na kterém se zaměřuje hned na několik specifických segmentů, mezi které patří i chytrá domácnost. Produkt, o kterém se budeme bavit v následujícím textu je stropní LED svítidlo od značky Livarno, které se chlubí také chytrými funkcemi a dle našeho názoru zajímavým designem.

Livarno Home Stropní LED svítidlo

Livarno Home Stropní LED svítidlo je harmonií čtyř obdélníků, které nabízí rovnoměrné osvětlení se svítivostí až 6 400 lumenů. Jas a tón bílého světla lze samozřejmě pohodlně ovládat přes aplikaci nebo dokonce hlasového asistenta. Využívá bezdrátovou technologii Zigbee 3.0, stejně jako celá řada dalších (nejen) Lidl produktů. Pokud se vám zasteskne po klasice, dostanete v balení také klasické dálkové ovládání, kterým světlo zapnete/vypnete, ztlumíte jej nebo si vyberete jeho teplotu.

Co je to Zigbee 3.0?

Zigbee 3.0 je bezdrátová technologie, která se v mnoha ohledech podobá třeba technologii Bluetooth. Díky ní můžeme pomocí telefonu ovládat svou chytrou domácnost a to od zapnutí zásuvky přes upravení barvy světla až po ovládání žaluzií. Funguje až do vzdálenosti 75 metrů a díky své kompatibilitě můžete propojit více zařízení a to i od různých výrobců. Potěší rovněž fakt, že lze Lidl zařízení ovládat skrz Google Asistenta či Google Home.

Lidl Home
Lidl Home

Je zapotřebí dodat, že k plnému využití produktu musíte dokoupit centrální jednotku, která se prodává samostatně. Rozměry pak činí přibližně 110 x 54 centimetrů, takže je světlo vhodné třeba klidně do obýváku.

Cena: 2 199 Kč

Používáte doma nějaké chytré produkty?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)