Lidl prodává chytrou kuchyňskou váhu za fajn cenu. Lze ji propojit s mobilem

silvercrest chytrá váha lidl
  • Lidl prodává levnou chytrou kuchyňskou váhu značky SILVERCREST
  • Můžete ji propojit s chytrým telefonem a zobrazit tak třeba nutriční hodnoty potravin
  • Na e-shopu je k dispozici za cenu 499 korun

E-shop Lidl nabízí hromadu chytrých gadgetů do vaší domácnosti. Jedním z nich je i SILVERCREST Kuchyňská váha Smart SKWS 5 A1, kterou si můžete propojit s mobilem a získat tak podrobnější informace o měřeným potravinách.

Váha SILVERCREST SKWS 5 A1 funguje samostatně, takže nepotřebujete žádnou centrální jednotku se Zigbee, jako je tomu u jiných produktů. Stačí ji propojit skrz Bluetooth s telefonem a máte hotovo. Měří s přesností na jednotlivé gramy až do 5 kilogramů a je vybavena řadou funkcí, jako je automatické vypínání, funkce přivažování (TARA) nebo přepínání jednotek měření. Pro zobrazení základních údajů poslouží LED displej, pro více informací budete muset jít do aplikace, která nabízí zobrazení nutričních hodnot, vedení deníku stravování a dokonce i tipy na recepty.

Kuchyňská váha SILVERCREST Smart SKWS 5 A1 je nyní dostupná v e-shopu Lidl za cenu 499 korun, jde tedy o jednu z nejlevnějších chytrých kuchyňských vah na českém trhu. Balení obsahuje i 3x AAA baterie, takže je nemusíte dokupovat zvlášť, výrobce však neuvádí jejich výdrž.

Cena: 499 Kč

Využili byste v kuchyni tuto váhu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)