TOPlist

LIDL nabízí Huawei MatePad T10s nejlevněji v Česku. Jakou nabízí výbavu?

LIDL Huawei MatePad T10s

LIDL kromě partnerských značek tu a tam nabízí i nějakou elektroniku od ostatních výrobců. Jako příklad můžeme uvést levný Xiaomi WiFi zesilovač nebo levnou televizi se systémem Android TV. Nyní se na e-shopu objevil tablet Huawei MatePad T10s ve variantě 4/64 GB.

Huawei MatePad T10s na e-shopu LIDL

Huawei MatePad T10s je základní tablet, který však bohatě stačí na konzumaci obsahu jako je procházení webu, čtení knížek nebo používání streamovacích platforem. Dominantou je zde 10,1palcový IPS LCD displej s rozlišením 1920 x 1200 pixelů. Na přední straně nalezneme rovněž 2Mpx selfie kamerku, na té zadní pak 5Mpx jediný fotoaparát. Pod kapotou tiká čipset Kirin 710A v kombinaci se 4 GB RAM a 64GB úložištěm, které navíc můžete rozšířit díky slotu na microSD.

Huawei MatePad T10S – Is it worth it?

Huawei MatePad T10S - Is it worth it?

Počítat můžeme také se stereo reproduktory, které jsou vyladěné firmou Harman/Kardon a o výdrž se stará 5100mAh baterie. Systémem je pak Android 10 s nadstavbou EMUI 10.1, ovšem bez Google služeb. Tablet lze sehnat i v nižších paměťových variantách o pár stovek levněji, ale právě verzi 4/46 GB má LIDL nejlevněji v Česku.

Cena: 3599 Kč 

Koupili byste si tablet od Huawei?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)